از ما خواست شهروندان را به “تجدید نظر در” سفر به چین در وزارت امور خارجه جدیدترین مشورتی میان مداوم مرگبار شیوع کروناویروس به عنوان یک نفر دیگر قربانی این بیماری در چینی پایتخت پکن است.

سفر مشورتی هشدار به آمریکایی ها در مورد “افزایش خطر ابتلا به” عفونت و به صراحت خواستار آنها را به سفر به استان هوبئی – منبع شیوع بیماری است که در اصل قرنطینه توسط مقامات چینی. همچنین گفت که همه غیر اضطراری ما پرسنل و اعضای خانواده خود را دستور داده شد به ترک مشکل استان در هفته گذشته در نتیجه زودتر تایید گزارش های رسانه ها.

بیشتر توصیه به کسانی که هنوز سفر به چین با وجود هشدارهای شامل چنین توصیه به اجتناب از تماس با افراد بیمار و همچنین هر گونه حیوانات بازارها و محصولات حیوانی مانند گوشت نپخته.

همچنین در rt.com آلمان در نظر گرفته کشیدن شهروندان از ووهان اما بیشتر کشورها تصویب تخلیه طرح خواهد coronavirus با آنها برود ؟

مشورتی می آید که چین سرمایه پکن تایید آن برای اولین بار از مرگ مرگبار بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus نام 2019-nCoV آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به 82. صدها نفر از عفونت های جدید نیز تایید هر روز و تعداد موارد تایید سراسر کشور پیشی گرفته است 2,800.

این ویروس در حال حاضر گسترش فراتر از چین مرز با موارد تایید شده در 15 کشور از جمله ژاپن و کره جنوبی و تایلند و ویتنام و کامبوج و همچنین فرانسه و کانادا و ایالات متحده خود را. مقامات چینی به تازگی نشان داد که این بیماری گسترش می تواند قبل از هر گونه علائم می تواند تشخیص داده و موجب نگرانی در میان برخی از ما پزشکان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im