‘اقدامات متقابل’: پکن می گوید NYT, وال استریت ژورنال, WaPo روزنامه نگاران به دست در اعتبار آمریکا-رسانه های چین جنگ رول در

چین کشیدن مطبوعات اعتبار از ما روزنامه نگاران از رسانه ها از جمله نیویورک تایمز و واشنگتن پست که می گذرد منقضی در سال 2020 در آخرین حرکت مداوم tit-for-tat با امریکا بیش از رسانه ها دسترسی داشته باشید.

در بیانیه ای در مورد چین “اقدامات متقابل در برابر ما سرکوب رسانه ای سازمان در ایالات متحده” پکن اعلام کرد که آمریکا به خبرنگاران کار برای NYT, وال استریت ژورنال, صدای امریکا, زمان و واشنگتن پست که اعتبار با توجه به پایان می رسد تا پایان سال جاری باید دست آنها را بیش از عرض 10 روز.

این خبرنگاران نیز اجازه داده نمی شود به کار در چین – از جمله هنگ کنگ و ماکائو – در آینده و دیگر روزنامه نگاران را چهره جدید محدودیت های ویزا شبیه به کسانی که در واشنگتن به تازگی معرفی شده برای خبرنگاران.

“از نظر ما’ تبعیض آمیز محدودیت های ویزا, اداری, بررسی و مصاحبه از خبرنگاران چینی چین را به اقدامات متقابل علیه ما روزنامه نگاران” به آن اضافه شده است.

عقب و جلو اخراج از روزنامه نگاران آغاز شده در ماه فوریه زمانی که مقامات چینی به سه وال استریت روزنامه نگاران پنج روز به ترک کشور پس از پکن اعتراض به یک قطعه نظر در خروجی خواستار چین “واقعی مرد بیمار از آسیا است.” مقاله حاضر به عذر خواهی برای این قطعه.

مدت کوتاهی پس از آن ما به طور چشمگیری کاهش می یابد تعدادی از روزنامه نگاران این امر اجازه کار برای چهار چینی متعلق به دولت شرکت های رسانه ای در داخل آمریکا و برش و تعداد مجاز از 160 تا 100. آنها نیز کاهش می یابد در طول زمان کسانی که اجازه ورود می تواند باقی می ماند در ایالات متحده است.

پکن را محکوم کرد حرکت به عنوان منعکس کننده یک “جنگ سرد طرز فکر” و هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه.

همچنین در rt.com ‘هژمونیک قلدری’: پکن می گوید: ما محدودیت های خبرنگاران چینی بنیادی از ‘جنگ سرد طرز فکر’, هشدار نسبت به مقابله به مثل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im