دانشمندان در کانادا پرده برداری از یک گونه جدید از دایناسور نزدیک به, اما به مراتب بزرگتر از این Tyrannosaurus rex. این در حال حاضر قدیمی ترین عضو T-Rex, خانواده, درخت می رود راحت نام ‘درو از مرگ است.’

این Thanatotheristes degrootorum (یونانی برای “درو از مرگ’) و یا فقط Thanatos برای اندازه گیری هشت متر (26 فوت) طول و گردش دشت از شمال امریکا برخی از 80 میلیون سال پیش وحشت گیاه خوار در همه جا.

“ما انتخاب یک نام است که مظهر آنچه در این tyrannosaur شد به عنوان تنها شناخته شده زیادی apex predator از آن زمان در کانادا درو از مرگ” توضیح داد: Darla Zelenitsky استادیار دایناسور palaeobiology در کانادا دانشگاه کلگری.

در حالی که آن به مراتب بیشتر معروف پسر عموی Tyrannosaurus rex زد همه چیز تقریبا 66 میلیون سال پیش Thanatos بود وحشت دایناسور در سراسر شمال امریکا حداقل 79 میلیون سال پیش.

همچنین در rt.com باهم هوایی قبل از آن cool: دانشمندان حل رمز و راز از سوراخ در T. rex جمجمه

مباهات عمیق و طولانی پوزه شبیه به بیشتر بدوی گوشتخوار شکارچیان Thanatos به تازگی کشف شده توسط Jared Voris یک دانشجوی دکترا در کلگری. در اینجا امید هیچ کسی هر ایده های روشن و تصمیم به ایجاد پارک ژوراسیک یک مرحله طولانی از دست رفته خانواده ریونیون بین این دو وحشتناک شکارچیان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de