واقعا بد گزارش!’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد NBC reporter (& به زودی به #مقاومت قهرمان) بیش از coronavirus ‘احساسی’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن eviscerated NBC پیتر اسکندر در طول coronavirus پايه بلند كن بادي جویدن او را به عنوان “وحشتناک خبرنگار” ارسال “سیگنال بسیار بد” به آمریکایی ها بیش از آنچه که خبرنگار اصرار داشت سافتبال سوال.

“چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟” الکساندر خواسته رئیس جمهور در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه پس از سوال که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن “ضربه به قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز ممکن است به آمریکایی ها کاذب امید” در مورد یک جفت نه هنوز تایید داروهای آزمایش شده در مقابل coronavirus.

“من می خواهم بگویم که شما در حال وحشتناک خبرنگار” رئیس جمهور جامعی کوبیدن “بسیار تند و زننده سوال” و “بسیار بد سیگنال” آن را به آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به دریچه خود را طحال در مورد NBC پدر و مادر خود شرکت Comcast (“من آن را نمی Comcast من اسمش را “باهم-بازیگران'”) و کل رسانه های جریان اصلی دستگاه ساخته شده است که خود زهر خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

“مردم آمریکا به دنبال پاسخ و آنها به دنبال امید. و شما در حال انجام احساسی,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: یکی دیگر از ضربت سخت زدن در “بسیار بد گزارش” سوال (یا بیشتر احتمال دارد به خبرنگار سوال قبلی) ظاهرا نشان داده شده است.

شما باید به عقب بر گردیم به گزارش به جای پیروی از عواطف واحساسات.

بر پايه بلند كن بادي دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن شناور امکان استفاده از داروهای تجربی برای درمان coronavirus از جمله remdesivir – یک شکست درمان برای ویروس ابولا و کلروکين یک مالاریا مواد مخدر است. هر دو یک راه طولانی از این دارو به بیماران هر چند کلروکين حداقل در حال حاضر در حال استفاده در انسان برای درمان پشه-بیماری منتقله از راه.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل به مبارزه با کروناویروس و فقدان تجهیزات پزشکی

برخی از 14,250 آمریکایی مبتلا به بیماری کروناویروس و 216 فوت کرده است که از جمعه.

این کنفرانس به سختی بیش از قبل از اسکندر در MSNBC بازی زخمی دختر ساده به عنوان میزبان Andrea Mitchell باران او در ستایش از “انجام کار” و “ساخت NBC افتخار می کنم.”

“در تلویزیون از نظر ما این یک سافتبال بانوان” الکساندر توضیح شفاعت است که او فقط “در تلاش برای ارائه به رئیس جمهور یک فرصت برای اطمینان دادن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها…به ارائه یک نوع مثبت و نشاط بخشی, پیام است.”

الکساندر به حال تئوری خود را در مورد چرا رئیس جمهور بود پاره پاره او را به یکی از جدید گفت: “این به نوعی نشان از نا امیدی شاید اضطراب در مورد خود و چشم انداز سیاسی و در مورد یک وضعیت است که سخت است برای حفظ کنترل به عنوان ما شاهد آن همچنان به مارپیچی در این زمان است.”

او اشاره کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس داده بود و نه پاسخ های مختلف پاسخ با “نترس هوشیار باشد.”

خبرنگار بدون درز تغییر به خود ارتقاء نمی تواند دور بماند در رسانه های اجتماعی که در آن مقایسه به سی ان ان جیم آکوستا – یکی دیگر خبرنگار که تبدیل شده کاخ سفید دستی به عملکرد هنر – ظاهر میان رئیس جمهور و حامیان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im