رئال مادرید ستاره لوکا Jovic مقصر ‘مشاوره نادرست’ پس از ‘شکست coronavirus انزوا به حزب با دختر در صربستان’

رئال مادرید به جلو لوکا Jovic می گوید که او با توجه به “دستورالعمل صحیح” پس از اینکه به نقض خود انزوا قوانین در صربستان در میان عظیم اقدامات عمومی در سراسر این قاره با هدف توقف coronavirus.

Jovic بازگشت به کشور خود پس از لالیگا فصل متوقف شد با توجه به کروناویروس همه گیر شد و دستور به خدمت 28 روز از خود جدا می کند.

اما ستاره فوتبال شد و به زودی دیده می شود در خارج از آپارتمان خود را که منجر به سوالات به عنوان استدلال برای او شکستن دوره خود را از انزوا پس از گزارش پیشنهاد کرده بود او مهمانی در بلگراد در حالی که جشن تولد دوست دختر خود را.

صربی فوتبالیست شده بود خواست به بازگشت به خانه به خصوص از اسپانیا — یک کشور است که دیده می شود بیش از 17,000 موارد COVID-19 و نزدیک به 800 مرگ و میر.

همچنین در rt.com فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

ما باید نمونه منفی از ما فوتبالیست که پرداخت بسیار خوبی نادیده گرفتن اجباری خود انزوا پس از بازگشت به خانهگفت:” صربستان به نخست وزیر آنا Brnabic بگیرد.

بیش از 45,000 ورزشکاران درک کرده و وارد صربستان در هفته های اخیر به عنوان ورزش جهان بسته کردن در میان همه گیر و وزیر کشور Nebojsa Stefanovic گفت که پرونده کیفری را به دنبال خواهد داشت برای برخی از.

ما نوشته اند جنایی گزارش در برابر برخی از این ورزشکاران معروف. این مردم پاسخ خواهد داد زمانی که دادگاه تعیین می کند که زمان آن رسیده است که برای,” Stefanovic گفت.

اما پرداختن به این موضوع در خود Instagram صفحه Jovic مقصر این حادثه را یک سوء تفاهم و گفت که او تا به حال نشده است گفت: آنچه که از او انتظار می رود که او تحت تاثیر او اجازه داده شد برای بازدید از داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی.

از آنجا که وضعیت در جهان و در کشور ما بسیار دشوار است من که به جلو آمده و به حمایت از مردم,” Jovic نوشت.

اول از همه من بسیار متاسفم که من موضوع اصلی این روز است که من به طور مداوم در حال نوشته شده است در مورد قهرمانان از این بحران پزشکان و تمام حرفه ای پزشکی.

در حالی که در اسپانیا من [تست شده] منفی برای coronavirus و تصمیم به آمدن به صربستان برای کمک و پشتیبانی از مردم ما می شود و نزدیک به خانواده من در توافق با مقامات. زمانی که من فرود آمد در صربستان, من یک بار دیگر تست شده و coronavirus منفی است.

همچنین در rt.com است که میلان 1 فوتبالیست به استفاده از COVID19 به فشار برای انتقال ؟ Man United هافبک را نشان می دهد ‘همبستگی’ با پوشیدن پیراهن یوونتوس

این بسیار مایه تاسف است که برخی از مردم کار خود را انجام داد unprofessionally و نه به من بده صحیح دستورالعمل برای نحوه رفتار خود در انزوا. در اسپانیا من اجازه رفتن به یک داروخانه و یک سوپر مارکت به طوری که من می تواند مواد غذایی مورد نیاز من است و نه مورد در اینجا.

من عذر خواهی به همه مردم اگر من به خطر بیافتد و آنها را در برخی از راه و من امیدوارم که ما می توانیم موفق به دریافت از طریق تمام این ها با هم. حمایت از صربستان و اجازه دهید تا به هم بچسبند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de