رئال مادرید کاپیتان راموس میاد McGregor مهارت های فوتبال دعوت ایرلندی به آموزش در باشگاه های پشتیبانی شده توسط رقیب Khabib (تصویری)

رئال مادرید کاپیتان سرجیو راموس تمدید دعوت به Conor McGregor از پیوستن به او در آینده جلسه تمرینی پس از ایرلندی سابق UFC fighter نوشته شده در یک ویدیو به Instagram نشان دادن تلاش های خود را در ‘بازی’.

McGregor نشان کردن مهارت های خود را در زمینه محلی دوبلین باشگاه سیاه جعل FC – جامعه تیم او است که در بودجه – به عنوان سابق دو بخش UFC قهرمان با استفاده از پای چپ خود را خم یک سری از عکس های گذشته یک دروازه بان است.

این فیلم که منتشر شد در مک گرگور Instagram صفحه می آید روز پس از اسپانیا ستاره راموس خواسته برای مک گرگور نظر یک کلیپ از یک های اخیر رئال مادرید جلسه آموزش که در آن او انجام ایرلندی را بدنام ‘میلیاردر قدم زنی با تبختر’ جشن پس از ارسال یک ضربه به گوشه بالای دروازه.

و شاید درخواست برای یک زن و شوهر از اشاره گر McGregor برچسب راموس در پست و جام جهانی برنده پاسخ داد: با دعوت خود را به پایتخت اسپانیا.

کلاس بالا همسر!” راموس نوشت: در پاسخ. “علاقه داشتن به یک جلسه آموزشی در رئال مادرید? بیش از خوش آمدید برای پیوستن به ما در هر زمان.

همچنین در rt.com زندگی زندگی بالا: طرفداران سازمان دیده بان سابق UFC قهرمان McGregor toke بزرگ رول آپ در سونا به عنوان ستاره برخوردار بازنشستگی (تصویری)

یا نه McGregor طول می کشد تا راموس در ارائه باقی خواهد ماند دیده می شود اما با UFC رقیب Khabib Nurmagomedov که مشتاق طرفدار اسپانیایی, سمت, شما می توانید شرط می بندم که Irishman را نشان می دهد تا با یک جفت چکمه اگر او احساس می کند وجود یک لبه روانی گرفته شود از آن.

مک گرگور خود را اعلام کرد (سوم) بازنشستگی از مخلوط هنرهای رزمی در اوایل این سال است اما به شدت مرتبط با ساخت یک بازگشت به قفس اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده, اما اگر آن میباشیم که او هرگز تسمه بر روی یک جفت از 4oz دستکش دوباره حداقل او در دسترس خواهد بود برای حضور در فوتبال مشهور مدار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی