جنایت کار محکوم و سابق کارگزار سهام جردن بلفورت که زندگینامه شد گرگ وال استریت است belatedly تحت پیگرد تولید فیلم ادعا او شوکه شده بود به کشف ‘جنایتکار’ منبع تامین مالی است.

این ادعا شرکت تولید گرانیت قرمز تحریف خود را به عنوان یک کسب و کار مشروع عملیات بودجه توسط “بالا ارزش خالص افراد و اشخاص” به منظور con او را به فروش کتاب و داستان حقوق بلفور اصرار او “به طور کامل blindsided” برای یادگیری این شرکت بود و در واقع بودجه توسط پول به سرقت رفته از مالزی دولت او ادعا در کت و شلوار واصل پنج شنبه در لس آنجلس دادگاه عالی. به طور خاص, تهیه کننده, رضا عزیز با استفاده از گرانیت قرمز به شستن صدها میلیون دلار اختلاس از مالزی مرکزی بانک توسعه توسط ناپدری Najib Razak, و آن این بود “آلوده غیر قانونی و غیر قانونی” بودجه آورده است که “گرگ وال استریت” را به روی صفحه نمایش بزرگ.

همچنین در rt.com گرگ که خوردند وال استریت: ما اقتصاد roars دلیل افزایش نابرابری درآمد

سابق Stratton Oakmont سهام کلاهبردار مدعی است که “او تا به حال شناخته شده” گرانیت قرمز شد تامین مالی فیلم خود را با بد بدست دستاوردهای “او قطعا هرگز به فروش حقوق.” در حال حاضر با توجه به ابراز تاسف, “از جمله حقوق برای همیشه آلوده به قاچاق بودجه استفاده شده توسط عزیز و گرانیت قرمز.” فرو رفته در مراحل قانونی که عزیز رو به 25 سال زندان در پول شویی و فساد هزینه تولید شرکت به سختی می تواند تعهدات قراردادی خود را به بلفور — به طور خاص تعهدات را به یک دوم فیلم است.

بلفور است تحت پیگرد گرانیت قرمز و عزیز همراه با 10 unnamed همکاران برای حداقل 300 میلیون دلار به علاوه وکلای هزینه های ادعا, تقلب غفلت و ارائه اطلاعات نادرست و نقض قرارداد و نقض عهد از حسن نیت و برخورد عادلانه و همچنین ریکو (قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان) قانون نقض یک قانون به طور معمول وارد در برابر جرایم سازمان یافته است. محکوم پول launderer می خواهد به قرارداد باطل است بنابراین او می تواند فروشگاه خود را دوم کتاب “ابتلا به گرگ وال استریت,” در جای دیگر — به علاوه سنگین برای جبران درد و رنج از داشتن نام خود را در ارتباط با چنین رتبه و جنایت.

این جسارت نبود از دست رفته در گرانیت قرمز که وکیل به نام کت و شلوار “از جان گذشته و بینهایت مضحک تلاش برای خارج شدن از تحت یک توافق است که برای اولین بار در زندگی خود او را ثروتمند و معروف از طریق حلال و مشروع به معنی.” این شرکت در حال حاضر پرداخت 60 میلیون دلار به ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری در یک کت و شلوار مدنی بیش از فیلم در حال تامین مالی را با به سرقت رفته مالزی پول است.

بلفور ادعا کرد در سال 2017 مصاحبه با FINews که او می دانست که تنها چند ماه پس از فروش حقوق است که او در برخورد با کلاهبرداران با اشاره به شدت اسراف راه اندازی حزب در جشنواره کن که در آن او گفت:”آنها باید صرف $3 میلیون” — قبل از این فیلم تا به حال حتی وارد تولید. “هر کسی که می کند این است که پول به سرقت رفته” او ظاهرا به همسرش گفت: در آن زمان — اما فکر ظاهرا او را خسته نکنید به اندازه کافی سعی کنید برای جلوگیری از تولید آن.

همچنین در rt.com ثروتمندترین 1% دارای بیش از دو برابر ثروت به عنوان 6.9 میلیارد نفر – آکسفام

بلفورت که در حال حاضر یک سخنران انگیزشی خدمت 22 ماه در زندان به کلاهبرداری و پول شویی اتهامات پس از سال 1999 اعتقاد و دستور داده شد به پرداخت $110 میلیون دلار غرامت به مشتریان او swindled با پمپ-و-تخلیه انبار اومدی. با وجود موفقیت چشمگیر این فیلم در سال 2013 او کشیده پاهای خود را بسیار در ساخت جبران پرداخت که او به نوعی بدهکار $128 میلیون و پنج سال بعد. بلفور به تازگی ادعا کرد که او بازگشت تمام پول او بدهکار است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی