‘آماده به قرض دادن یک دست’: روسیه مایل به میزبان بیشتر بازی در یورو 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید مسابقات

روسیه آماده است تا در مرحله میزبان مسابقات بیشتر در لیگ قهرمانی اروپا در تابستان امسال به مسابقات می آید افزایش خطر به تعویق افتادن از coronavirus بیماری همه گیر.

یوفا مواجه است فشار به فشار مسابقات را به عقب به طور بالقوه به تابستان سال 2021 به عنوان coronavirus شیوع همچنان به تاخت و تاز اروپا است.

این رویداد در سراسر شهرستانها 12 در 12 کشور به عنوان یک جشن سالگرد 60 از این رویداد ترکیبات بالقوه برای مشکلات بیشتر.

همچنین در rt.com یوفا تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

ایتالیا است که در آن یورو 2020 است که به دلیل لگد کردن در ژوئن 12, است که این کشور بدترین ضربه توسط این ویروس در خارج از چین رنج می برند بیش از 15000 مورد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

کشورهای دیگر در میان یورو 2020 میزبان عبارتند از: فرانسه, اسپانیا و آلمان شده اند که به خصوص به شدت تحت تاثیر Covid-19 شیوع با بیش از 2000 مورد در هر کشور است.

روسیه با توجه به برگزاری چهار بازی در سن پترزبورگ از جمله سه مرحله گروهی مسابقات و یک چهارم نهایی اما تا کنون کمتر شده است متاثر از coronavirus ثبت 45 مورد از جمعه.

معاون نخست وزیر دیمیتری Chernyshenko گفته است که روسیه آمادگی خود را برای برگزاری بازی های بیشتر در یورو 2020 باید UEFA بخواهید آن را به انجام این کار.

“در تاریخ است که شامل روسیه مشارکت در یورو 2020 ما قطعا می تواند گسترش برنامه [میزبان مسابقات بیشتر]. آن را به یوفا به رویکرد ما با این پیشنهاد.

“روسیه همیشه آماده است تا به قرض دادن یک دست و ارائه خدمات خود را, اما ما باید درک کنند که در حال حاضر ما در یک وضعیت خاص و محدود که آن هم در ارتباط با گسترش coronavirus,” او اضافه شده در توجه داشته باشید از احتیاط.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به یک موج تعلیق از ورزشی لیگ در سراسر جهان با یوفا اعلام کرد در روز جمعه که هفته آینده برنامه ریزی شده نهایی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مسابقات قطعا نه پیش بروید.

این سازمان به نام جلسه اضطراری روز سه شنبه در مقر خود به بحث در مورد گام های بعدی برای همه آن مسابقات با اعلام رود در وضعیت یورو 2020.

همچنین در rt.com یک مجموعه را به حالت تعلیق در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس – گزارش

روسیه تجربه های اخیر از میزبانی عمده مسابقات فوتبال داشتن با موفقیت برگزار شد 2018 جام جهانی در 12 سالن در سراسر 11 شهرستانها, البته در شرایط بسیار مختلف برای کسانی که در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im