‘کودکان, رفتن اسکی انجام کاری’: نواک جوکوویچ پدر انتقاد راجر فدرر در, عجیب و غریب, بیهوده گویی

روابط بین تنیس را “سه بزرگ” به طور معمول شده است صمیمی اما conviviality شده اند ممکن است در معرض خطر از نظر نواک جوکوویچ پدر Srdjan که در زمان هدف راجر فدرر در یک, عجیب و غریب, بیهوده گویی در برابر سوئیس.

جوکوویچ Sr. صادر شده خود را به ظاهر بی دلیل در حمله فدرر در مصاحبه با Sportklub که در آن او ادعا کرد که 20 بار گرند اسلم تک برنده شد و تنها با تداوم کار خود را به 40s به خاطر او نمی تواند قبول جوکوویچ (17 گرند اسلم عناوین) و نادال (19) سبقت دستاوردهای خود را.

ادامه مطلب: ‘تن ناشنوا’ & ‘نامناسب’: نواک جوکوویچ در میان ستاره تنیس ناودان برای کلوپ شبانه, حزب, اجتماعی فاصله (تصویری)

“چرا شما فکر می کنم او هنوز بازی می کند در 40?” گفت: Srdjan.

“تصور کنید که در 40 سال هنوز هم نقش تنیس هنگامی که او می تواند به خانه و انجام برخی از چیزهای جالب تر.

“اما از آنجا که هر دو نادال و نواک در حال تنفس پایین گردن خود او به سادگی می تواند به قبول این واقعیت است که آنها را بهتر از او.

“برو ، افزایش کودکان کار دیگری انجام رفتن اسکی انجام کاری. تنیس نیست تمام زندگی من است و فقط من پسر فعلی سرگرمی است.”

همچنین در rt.com باز ما را به جلو در اوت می گوید نیویورک فرماندار کومو – تنظیم بلندی مرحله نهایی مسابقات با نام ستاره

جوکوویچ Sr. همچنین توصیف فدرر به عنوان “معمولی سرد سوئیس” گفت که او “یک رقیب بزرگ به پسر من به عنوان به خوبی به عنوان یک قهرمان است اما او به اندازه کافی خوب نیست به نسبت به نواک.”

“راجر معمولی سرد سوئیس. یک رقیب بزرگ به پسر من به عنوان به خوبی به عنوان یک قهرمان است اما او به اندازه کافی خوب نیست به نسبت به نواک,” او گفت:.

Srdjan نظرات مقایسه با کسانی که از پسرش نواک که در ستایش فدرر و گفت: سوئیس احتمال بازگشت در فرم بالا پس از آخرین آسیب اخراج را حفظ خواهد کرد او را به دادگاه تا 2021.

“از فدرر همه چیز را می توان انتظار داشت چرا که او احتمالا بزرگترین بازیکن تنیس که در اختیار داشت یک راکت” گفت: نواک.

همچنین در rt.com خالص گرداند: ما باز ‘اتفاق’ به عنوان برنامه ریزی شده – اما جهان ندارد.1 جوکوویچ در یک دوره برخورد به مطلب تهدید به اجتناب مسابقات