Raheem Sterling: تنها بیماری در حال حاضر نژادپرستی

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

انگلستان و منچستر سیتی رو به جلو Raheem Sterling حمایت کرده است تظاهرات در حال وقوع در سراسر انگلستان گفت: “تنها بیماری در حال حاضر این نژاد پرستی است که ما در حال مبارزه”.

هزاران نفر از مردم گرفته اند در زندگی مهم راهپیمایی در انگلستان با وجود هشدارهای دولت برای جلوگیری از تجمع جرم به دلیل تهدید از coronavirus.

“این مهم ترین چیزی که در این لحظه در زمان به دلیل این چیزی است که اتفاق می افتد برای سال ها و سال” استرلینگ, 25, گفت:.

تظاهرات بزرگ برگزار شده است در لندن و بریستول, Manchester ولورهمپتون Nottingham, گلاسکو و ادینبورگ پس از مرگ آمریکایی جورج فلوید.

فلوید, 46, درگذشت در حالی که دستگیر 25 مارس در مینیاپولیس. چهار افسر درگیر شده اند متهم بیش از مرگ که برانگیخته روز اعتراض در آمریکا و تظاهرات در سراسر جهان است.

صحبت با BBC Newsnight برنامه استرلینگ گفت: “درست مثل همه گیر ما می خواهید برای پیدا کردن یک راه حل برای متوقف کردن آن است.

“در همان زمان, این چیزی است که همه این تظاهرات در حال انجام است. آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه حل و یک راه برای جلوگیری از بی عدالتی در حال دیدن آنها و آنها در حال مبارزه برای علت خود.

“تا زمانی که آنها انجام می دهند آن را مسالمت آمیز و با خیال راحت و نه صدمه زدن به کسی و نه شکستن به هر فروشگاه و آنها همچنان به تظاهرات صلح آمیز در این راه است.”

  • سازمان دیده بان کامل استرلینگ مصاحبه on Newsnight در بی بی سی دو روز دوشنبه در 22:45 BST

بسیاری از مردم ورزش اند و در اعتراض به Floyd مرگ با استرلینگ انگلستان team-mate Jadon سانچو ساخت بر روی زمین اظهارات در آلمان بوندسلیگا.

استرلینگ که شهر سمت بازگشت به لیگ برتر اکشن در 17 ژوئن قبلا صحبت از سوء استفاده نژادپرستانه او رنج می برد و تصویر رسانه ها از سیاه و بازیکنان.

پرسید که آیا صحبت کردن باعث می شود کار خود را به عنوان یک فوتبالیست سخت تر از او گفت: “اولین و مهمترین من واقعا فکر می کنم در مورد کار من زمانی که چیزهایی مانند این اتفاق می افتد. من فکر می کنم در مورد آنچه درست است.

“و در این لحظه در زمان وجود دارد فقط مردم بسیار می تواند. وجود دارد تنها تا آنجا جوامع و زمینه های دیگر می تواند – به خصوص مردم سیاه و سفید.

“آن را در جریان بوده است برای صدها سال مردم خسته شده اند و مردم در حال آماده برای تغییر است.

“من در حفظ و گفت این کلمه. می بینم بسیاری از مردم در اجتماعی [media] حمایت شود. اما این چیزی است که نیاز به بیش از فقط صحبت کردن.

“ما نیاز به در واقع پیاده سازی تغییر و برجسته کردن مکان هایی است که نیاز به تغییرات است.

“اما این چیزی است که من خودم را ادامه خواهد داد و جرقه این بحث و مردم در صنعت به دنبال در خود و فکر کردن به آنچه آنها می توانند به مردم فرصتی برابر در این کشور است.

“امیدوارم دیگر صنایع می تواند انجام دهد و روزمره جامعه و سیستم نیز هست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de