19-در سال سرویسکار شد نام یک مظنون در حمله به یک ایستگاه ژاندارمری در فرانسه است که در محل پلیس پس از دریافت تهدید از یک قتل عام به نام “دولت اسلامی”.

مشکوک بود “یک سرباز جوان بود که در تکمیل دو ماه از آموزش های اولیه بود و در مشروط شدن” وزیر دفاع فلورانس Parly تایید کرد در روز سه شنبه. او افزود که مرد بود نه در وظیفه در طول حمله. مقامات نیست انتشار جزئیات بیشتر در مورد مشکوک هویت است.

دادستان در شمال شرقی شهر متز مسیحی Mercuri به خبرنگاران گفت که 19 ساله به اتهام مقصر به ارتش پیوست و در اوایل دسامبر.

این knifeman زخمی یک gendarme در دست در محلی ایستگاه در Dieuze نه چندان دور از Metz در روز دوشنبه. او خود را به ضرب گلوله کشته شد دو بار توسط همان افسر و در بیمارستان بستری است. چند ساعت قبل از حمله محلی gendarmerie یک تماس تلفنی دریافت کرد که در آن یک مرد گفت که او یک سرباز و یک دولت اسلامی (که قبلا داعش/ISIL) عضو و هشدار در مورد یک ورودی “قتل عام” در این گروه جهادی نام. ممکن است ارتباط بین مظنون و تماس گیرنده تایید نشده هنوز.

مقامات در حال حاضر در حال بررسی این که آیا مظنون شده اند ممکن است رادیکال بود و روابط با گروه های تروریستی است. تا آن موقع مورد درمان به عنوان یک قتل تلاش Mercuri گفت. در ضمن با استناد به پلیس منابع جناح راست انتشار Valeurs actuelles گزارش داد که این مهاجم تا به حال نشان داده شده است “نشانه هایی از افراط گرایی” در گذشته است.

همچنین در rt.com پلیس فرانسه شلیک مرد دارای حق اعمال چاقو & فریاد ‘الله اکبر’

این حادثه تمدید پرسش که آیا مقامات موثر در نظارت و وجین کردن پتانسیل رادیکال. “این رادیکال های فردی بود و نه در زمان تشخیص داده شده. اختلال [دولت] جدی است و یک تهدید برای امنیت ما” اریک Ciotti یک نماینده مجلس از مرکز-راست ‘رئیس جمهوری یمن از حزب در توییتر نوشت.

سابق محکوم Cherif Chekatt که در رفت و داد و بیداد و کشته شدن پنج نفر در استراسبورگ در سال 2018 بود تروریستی سازمان دیده بان زمانی که او مرتکب جرم شده است. به همین ترتیب صلاح Abdeslam یکی از طراحان پشت مرگبار 2015 حمله به Bataclan تئاتر در پاریس بود و یک سابقه کیفری.

ماه گذشته یک عضو ارشد سوریه مواضع گروه های شبه نظامی Jaysh الاسلام بازداشت شد, پس از وارد فرانسه در اراسموس ویزای دانشجویی با توجه به AFP.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی