“رادیکال چپ” تلاش برای به دست گرفتن قدرت با کنترل ‘CLUELESS’ بایدن تهمت مدعی

چپ گرایان در حال کشیدن رشته ها از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری و واقعی خواهد بود تصمیم گیران در دفتر بیضی باید او برنده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرد و افزود که سابق معاونت است “clueless.”

“خواب آلود جو بایدن مردم تا چپ رادیکال است که آنها در حال کار برای به دست آوردن آنارشیست ها در خارج از زندان و احتمالا بیشتر. جو را نمی دانم هر چیزی در مورد آن او است clueless اما آنها خواهد بود که قدرت واقعی نه جو. آنها را فراخوانی عکس! بزرگ افزایش مالیات برای همه, به علاوه!” بخوانید تا حدودی چندپاره و فاقد تأثیرگذاری پیام رئیس جمهور ایالات متحده.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به نظر می رسد دور از ذهن وجود دارد ممکن است برخی از حقیقت در آنچه که او گفت. در روز شنبه نشان داد که کارکنان مشغول به کار در بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اهدا به یک گروه است که پرداخت وثیقه هزینه برای افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات در مینیاپولیس – که در ادامه به فرود به شورش و غارت. بیش از ده نفر کار بایدن انتخاباتی باید علنا اذعان کرد که آنها باید کمک های نقدی به مینه سوتا آزادی صندوق.

همچنین در rt.com جنگ در Antifa: به عنوان تهمت قول به اعلام آن را یک ‘گروه تروریستی’ AG Barr برابر شورش به تروریسم داخلی

برخی از روزنامه نگاران و مفسران را متهم به Antifa یک شل گروه سازمان یافته از چپ فعالان برای بسیاری از ناآرامی ها در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی دستور وزارت دادگستری اعلام جمعی داخلی گروه های تروریستی و ادعا کرد که فعالان با استفاده از این مرگ مینیاپولیس ساکن جورج فلوید, کشته در حالی که در بازداشت پلیس به انجام گستاخ تخریب در شهرهای آمریکا.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de