در آخرین تلاش به ظاهر سقوط خود در یک توده غول های طنز, فمینیسم رادیکال تصمیم گرفته است آن را می خواهد بیشتر به زنان بیگانه به دنبال ممنوعیت مکالمات در مورد ورزش در محل کار برای ترس از آن بیگانه می سازد زنان است.

رهبری متخصص و آشکار اوراکل در تمام زنان منافع ان Francke سر از اجاره مدیریت موسسه ادعا می کند “بدون کنترل” محل گفتگو در مورد ورزش ممکن است منزوی و می تواند منجر به مخوف “بیشتر laddish فرهنگ”.

“بسیاری از زنان به ویژه در سمت چپ از احساس” shrieks Francke. “آنها اصلا به دنبال کسانی ورزشی و آنها دوست ندارند یا اینکه مجبور به صحبت در مورد آنها و یا نمی شود گنجانده شده است,”او گفت ،

Francke غرور پرده او به این واقعیت است که نه تنها او را تحقیر مردان به عنوان یک مسیر فکر خسته کننده اما patronizes زنان به عنوان موجودات شکننده است که منطقه را در کوچکترین اشاره ای پایی دلالت آنها بیشتر علاقه مند به آخرین محصولات زیبایی از این بازی زیبا.

آیا تا کنون رخ می دهد به Francke که زنان ممکن است در واقع می خواهم و می خواهم به بحث در مورد مسائل فوتبال ؟

گذشته از تمایل به پلیس که افکار و کلمات همنوعان فکر می کنم و استفاده Francke استدلال پژواک خسته ضرب المثل از زنان قادر به درک آفساید قانون توسط مهربان به فقرا شکننده زنان در محل کار و تلاش برای پوشش دادن گوش خود را از یک مسیر فکر کودکانه و خسته کننده است.

در واقع زنان به طور فزاینده ای اشغال نقش در بازی مردان و زنان علاقه ای فوتبال است که در تمام زمان بالا piquing پس از سال گذشته جام جهانی فوتبال زنان در فرانسه. در نتیجه, بیشتر و بیشتر برجسته باشگاه منچستر یونایتد در حال اخیر یکی ایجاد زنان تیم به پرورش فتنه از دختران جوان و فراهم کردن زن فوتبال مدل نقش.

حتی بیشتر جالب است که زنان به طور منظم به کار گرفته شده برای میزبانی مناظره بین ex-بازیکنان و روزنامه نگاران از جمله کاریزماتیک کلی Cates از آسمان ورزش یا جکی اتلی از سی گل سرسبد برنامه بازی های روز دوم از کسانی که به نام ابتکار یک “ایده وحشتناک است”.

اما نیز وجود دارد یک ثانویه خطر از جمله بحث برای Francke. “این دروازه به بیشتر laddish رفتار و اگر آن را درست بردارید – آن را به یک سیگنال از یک بیشتر laddish, فرهنگ,” او می گوید.

“این بسیار آسان است آن را به تشدید از VAR صحبت کردن و چت به آن زمان که قطراتش هر یک از دیگر در پشت و صحبت کردن در مورد فتوحات خود را در تعطیلات آخر هفته است.”

در حال حاضر من هیچ کارشناس, اما من مطمئن هستم که حتی نمی ترین laddish از بیابان تا به حال مکالمه ژیمناستیک و توانایی ایجاد بدون درز پرش از اینکه آیا او فکر Mo صلاح بود خارج نشده و برای هدف دوم خود را در روز شنبه به اغراق شده باور نکردنی محلی گارسون بعد از آن شب.

به سادگی قرار دادن: کم دور چند دقیقه از روز کار با نظارت پچ پچ – نظارت و یا در غیر این صورت هرگز تحت هیچ شرایطی به طور ناگهانی منجر به رختکن قصه های گاه به گاه و یک شب می ایستد که در آن زنان به ندرت مشاهده شده با کمی ارزش بیش از یک همبرگر.

البته اگر ما همه را Francke نظر از بیابان به طور مداوم nattering در مورد فوتبال که منجر به فمینیستی جهنم lad, فرهنگ, در, دفتر, سپس آن را نمی خواهد بود عجیب و غریب به موضع که زنان باید به منظور کاهش زمان صرف شده در این شرکت دیده بان صحبت کردن در مورد بچه گربه ها, تک شاخ, لباسشویی, اتو شکر و ادویه و همه چیز خوب – معمولی جنسیتی با مشخصات منافع.

با توجه به Francke منطق که راه ما را نجات دهد همکار نوع از آینده dystopian که در آن زنان تبریک می گویم هر یک از دیگر در پیدا کردن نصف قیمت کوپن برای آرایش ناخن و مانیکور و قرار دادن گل رز و کوچک صورتی بالشتک بر روی هر میز خیلی به غم وغصه از خود ناهنجار نر همکاران.

اما واقعیت این است که زنان انجام نمی دهد. و حتی اگر آنها عدم خاموش شدن چنین رفتار کنند آن را در جوانه به عنوان به زودی به عنوان یک حزب گناه باز می شود دهان خود را نمی خواهد منجر به برخی اغراق آمیز رنج می برند برای همکاران مرد به اندازه آنها احساس جدا شده است.

واقعیت دیگر این است که اورولی مفهوم “wrongthink’ است که به سرعت تبدیل شدن به کمتر چیزی از طنز و تر بسیار محتمل چیزی از آینده آینده ای که در آن فمینیسم رادیکال نه تنها به دنبال رفتار و بد نام کردن مردان به عنوان بی سواد و سمی اما همچنین تقویت بسیار نظر هدف آن از بین بردن – که زنان نمی توانند و یا نمی باید منافع است که به طور معمول ،

بنابراین لطفا اجازه دهید گفتگو را تغییر دهید.

توسط دنی آرمسترانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su