‘نژادپرستان هرگز واقعا متاسفم’: Rookie جیک فروم به نام به عنوان یک نژادپرست پس از “نخبگان مردم سفید’ پیام های متنی ظهور

به تازگی پیش نویس لوایح بوفالو کارفرمایی جیک اساسی شده است مجبور به ایجاد یک عذرخواهی پس از بیان اسلحه تنها باید در دسترس به “نخبگان مردم سفید”. اما این عذرخواهی رنگ توخالی برای برخی از جدید NFL همکاران.

پیام های که ارسال می شود در طول اساسی را هم به عنوان کارفرمایی از دانشگاه Georgia, به نظر می رسد آنلاین نشان فروم با داشتن یک گفتگو با یک دوست بیش از در دسترس بودن اسلحه.

“آنها نیاز به اجازه من سرکوبگران,” او نوشت.

“فقط آنها را بسیار گران است بنابراین تنها نخبگان مردم سفید می توانید آنها را haha.”

21 ساله و کارفرمایی بود که پیش نویس 167th کلی توسط لوایح بوفالو در سال 2020 پیش نویس NFL است در روند آشنایی با هم تیمی های جدید خود را پس از NFL تیم مجاز به آموزش در مراکز آموزشی.

و یکی از عمده تعاملات با این تیم به پایان رسید تا بودن عذرخواهی در یک تیم نشست.

“من بسیار متاسفم که من تصمیم به استفاده از عبارت “نخبگان مردم سفید’ در یک پیام متنی و مکالمه” گفت: اساسی, در بیانیه ای.

“اگر چه من به معنای هرگز به این معنا است که من یک” نخبگان, سفید, شخص,’ همانطور که بعدا در مکالمه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن کلمه انتخاب و احساسات. در حالی که آن را ضعیف بود, قلب من است.

همچنین در rt.com ‘من از بخشش خود را’: NFL ستاره Drew Brees شرمنده به عذرخواهی برای نظرات به زانو تظاهرات

“در حال حاضر بیش از همیشه برای حمایت و هم و من ایستاده در برابر نژادپرستی 100%. من خودم را متعهد به اینکه بخشی از راه حل در این کشور است.

“من خطاب من هم تیمی ها و مربیان در یک تیم, جلسه, امروز, و من امیدوارم که آنها با دیدن این حادثه است نه نماینده شخص من هستم. من واقعا متاسفم برای من حرف و عمل و تواضع برای آمرزش بخواهید.”

اما او عذرخواهی نیست به خوبی دریافت شده توسط برخی از جدید NFL همکاران.

Seattle Seahawks گیرنده گسترده تایلر Lockett در توئیتر خود نوشت: “آیا شما واقعا متاسفم ؟ یا شما متاسفم شما است؟” در حالی که سان فرانسیسکو 49ers دفاعی بازگشت ریچارد شرمن نقل قول-توییتی Lockett پیام اضافه کرد: “شما می دانید که پاسخ به آن است. نژادپرستان هرگز واقعا متاسفم. آنها متاسفم که مردم چه کسی را قبول ندارند با خود نژادپرستانه باید موضع آشکار خود حقیقت است.”

که توییت شد و سپس ترجمه توسط یکی از فروم جدید هم تیمی های بوفالو دفاعی پشت Tra’Davious سفید که به نظر می رسد دور از متقاعد جدید خود را جوان تیمی تلاش برای عذرخواهی.

همچنین در rt.com “راک برای رئیس جمهور!’ Dwayne Johnson سه مظنون تماس برای ما رهبری اجرا به هالیوود سوپراستار چکش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de