‘نژادپرستانه & خشونت’: LA Galaxy آتش Aleksandar Katai همسر تکان دهنده در رسانه های اجتماعی پست های ما در مورد خشونت پلیس تظاهرات

LA Galaxy منتشر کرده اند صربستان هافبک Aleksandar Katai بعد از چای ساخته شده طغیان آتش زا در Instagram توصیف معترضان بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان “نفرت انگیز گاو” و خواستار بیشتر نیستیم ،

این باشگاه به توافق دو طرف بخشی از راه با Katai که تا به حال تنها دو ظاهر از این باشگاه پس از امضای قرارداد در دسامبر 31, در دیدار دو روز پس از آگاه ساخته شده از یک شرکت-حذف Instagram سرنوشت خود را که آنها تلقی “نژادپرستانه و خشونت آمیز”.

چای Katai نوشته شده یک تصویر از یک ویدیو نشان دادن دو پلیس شهر نیویورک ارائه می دهد رانندگی را از طریق یک جمعیت نشان داد اضافه کردن پیام “کشتن s****”.

او سپس مسخره ورزشی نایک غول ضد نژادپرستی کمپین با انتشار یک تصویر از یک فرد سیاه و سفید در حال اجرا در سراسر خیابان با shoeboxing با عنوان “سیاه و سفید Nikes ماده”.

پست دیگری در این سری است که او تصور می ساخته اند در حالی که او در شیکاگو و شوهر او آموزش با تیمی در جنوب کالیفرنیا در سه شنبه شب توصیف معترضان به عنوان “نفرت انگیز گاو”با توجه به گزارش.

کهکشان و Katai سریعا محکوم کرد تند و تیز نوشته ها. این باشگاه با صدور بیانیه ای علیه نژادپرستی “نشان می دهد خشونت” و یا تضعیف “کسانی که در دستیابی به برابری نژادی”در حالی که 29 سال است که حقوق و دستمزد است گفت: به بیش از $612,500 گفت همسرش انداز شد “غیر قابل قبول” و “قابل تحمل نیست در خانواده من است.”

“این یک اشتباه است که از خانواده من و من مسئولیت کامل,” او اذعان کرد امیدوار به “اقدامات لازم” برای “بهتر متحد و مدافع برابری.”

“من درک می کنم که آن را در زمان برای به دست آوردن حمایت از مردم لس آنجلس.

“نژاد پرستی به سمت سیاه جامعه است که نه تنها شایع در ایالات متحده و اروپا بلکه در سراسر جهان است. من به شدت محکوم سفید برتری نژاد پرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

همچنین در rt.com “آنها در حال غارت مغازه ها و فوق العاده همه چیز’: هاکی ستاره Artemi Panarin را در ناآرامی های مدنی در آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de