‘نژادپرستانه نماد: قهرمان F1 همیلتون خواسته های حذف مجسمه پس از معترضان سرنگونی تاجر برده بنای تاریخی در بریستول

انگلیسی فرمول یک قهرمان جهان لوئیس همیلتون “به چالش” مقامات دولتی در سراسر جهان برای حذف “نژادپرستانه مجسمه” پس از معترضان در بریستول پاره کردن یک بنای تاریخی به قرن 17 تاجر برده.

مجسمه ادوارد Colston یک بریستول تاجر معامله دهها هزار نفر از بردگان آفریقایی به آمریکا شد پاره پاره کردن در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در این شهر در روز یکشنبه.

Colston bequethed ثروت خود را به موسسات خیریه در مرگ او را در سال 1721 و نام خود را باقی می ماند در تعداد زیادی از ساختمان ها و خیابان ها در بریستول تبدیل شدن به یک افزایش منبع مشاجره.

پس از سرنگونی مجسمه خود را از معترضان رقصید در momument, yelping در لذت قبل از کشیدن آن را از طریق خیابان و آزادسازی آن به نزدیکی habor.

F1 همیلتون قهرمان shared a post on Instagram از خبرنگار آنتوان آلن به تصویر می کشد Colston مجسمه بودن پایین آورده و با یک پیام از آلن خواندن: “تمام مجسمه های نژادپرستانه مردان ساخته شده است که پول از فروش یک انسان باید به پاره کردن! کدام یکی است؟”

همیلتون پس از آن اضافه شده پیام خود به خود پس از 16.5 میلیون, روشن است که او در حمایت از “صلح آمیز” حذف مشابه مجسمه.

“من با مقامات دولتی در سراسر جهان برای ایجاد این تغییرات و پیاده سازی صلح آمیز حذف این نژادپرست نمادها” راننده نوشت.

ستاره مرسدس همیلتون شده آوازی حضور در رسانه های اجتماعی پس از فوران اعتراضات پس از مرگ مرد آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس در پایان ممکن است.

موناکو-بر اساس میلیونر راننده 35 قبل به نام خود همکار F1 ستاره برای ارائه حمایت خود را از تظاهرات و یا محکوم فلوید مرگ است.

همچنین در rt.com ‘من شما را به ماندن در سکوت’: F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون انتقاد شدید رانندگان برای عدم پاسخ به جورج فلوید مرگ

انگلستان شاهد موجی از تظاهرات روز یکشنبه به عنوان فعالان هدفمند آثار تاریخی از جمله یک مجسمه از زمان جنگ رهبر وینستون چرچیل daubing “نژادپرستانه” در سراسر آن ستون.

تخریب و درگیری با پلیس را محکوم کرد توسط سیاستمداران از جمله دبیر خانه Priti پاتل که مارک اقدامات کسانی که در بریستول “کاملا شرم آور.”

بریستول پلیس گفته اند که آنها را بررسی تخریب Colston مجسمه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de