آگوست 4, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

‘نژادپرستانه’ الک مجسمه هدفمند توسط اراذل و اوباش برداشته شود پس از دوزخ باعث ‘شدید’ آسیب به پورتلند برجسته (عکس)

یک مجسمه از یک الک است که واقع در مرکز شهر پورتلند اورگان برای 120 سال است که به صورت گرفته توسط مقامات شهرستان پس از معترضان مجسمه در آتش است. پلیس خواسته اند برای کمک به شناسایی خرابکاری.

چهارشنبه شب تظاهرکنندگان مخدوش به ظاهر خوش خیم مجسمه و روشن یک سری از آتش سوزی در اطراف پایه های آن به سرعت شمعی در شاخدار تمثال در شعله های آتش.

پورتلند پلیس در بیانیه ای گفت که این شهرستان در منطقه ای شورای هنر مشخص بود که آسیب به پایه بود “خیلی شدید” که نقطه عطفی خواهد باید برداشته شود برای دلایل ایمنی. مقامات ترس مجسمه می تواند بیش از سرنگونی و آسیب کسی آن را توضیح داد.

پلیس منتشر کرده اند یک سری از قبل و بعد از عکس. در یکی از سیاه چادری معترضان دیده می شود “سوارکاری” حیوانات به رقص شعله های آتش در اطراف آن است. یک عکس گرفته شده و صبح روز بعد را نشان می دهد سیاه شدن پایه و همچنین به عنوان یک مرد ناشناس ظاهرا کردن زیر. پورتلند مقامات درخواست کمک در شناسایی کسانی که مسئول این خرابکاری.

آن را هنوز هم مشخص نیست که چرا این اراذل و اوباش هدفمند به ظاهر خوش خیم, مجسمه های اهدایی توسط شهردار سابق دیوید P تامپسون در سال 1900 به مناسبت الک گله که هنگامی که جمعیت این منطقه است. اجتماعی-کاربران رسانه در پاسخ به ویدئوها از خرابکاری شوخی که حیوان به احتمال زیاد یک “برده صاحب” یا “سفید supremacist.”

همچنین در rt.com این است که چگونه ما در پایان نژادپرستی? پورتلند معترضان مسخره بعد از تنظیم الک مجسمه در آتش (ویدئو)

مجسمه ها در سراسر ایالات متحده شده اند مخدوش و سرنگون شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان. اگر چه تظاهرکنندگان در ابتدا هدف مؤتلفه آثار آنها را نقل مکان کرد به خرابکاری نشانه های بزرگداشت شخصیت های تاریخی مانند توماس جفرسون و حتی آبراهام لینکلن رئیس جمهور ایالات متحده که برده داری به پایان رسید.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول