‘نژادپرستانه و استعماری ذهنیت’: که مون پیشنهاد به استفاده از آفریقا به عنوان آزمایش برای Covid-19 واکسن

این پیشنهاد توسط دو فرانسوی کارشناسان پزشکی به آزمون coronavirus واکسن در آفریقا نژادپرستانه هولناک و یک یادگاری از ذهنیت استعماری رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است.

ژان پل میرا و کامیل Locht به ارمغان آورد تا این موضوع در ظاهر در فرانسه, کانال های تلویزیونی LCI هفته گذشته با اشاره به عدم ماسک درمان و هواکش در این قاره.

در مورد آن پرسید در دوشنبه Tedros گفت که او “وحشت زده” توسط “اظهارات نژادپرستانه است.”

این اثر باقی مانده از استعمار ذهنیت است متوقف شود.

“آفریقا نمی تواند و نمی خواهد در یک تست زمینی برای هر واکسن” گفت که رئیس که شد از اتیوپی. “ما به دنبال تمام قوانین برای تست هر گونه واکسن یا درمان در سراسر جهان با استفاده از دقیقا همان قوانین آن است که آیا در اروپا و آفریقا و یا هر جا.”

Tedros نظرات اکو condemnations ساخته شده توسط چند فوتبالیست اروپایی از میراث آفریقایی به زودی پس از کارشناسان فرانسوی’ بحث و گفتگو شد.

دیدیه دروگبا متولد در ساحل عاج — به نام پیشنهاد “رسوا” و “کاملا منزجر کننده” و اضافه کرد که آفریقایی ها باید استفاده نمی شود به عنوان خوکچه هندی.

همچنین در rt.com ‘آفریقایی نیست خوکچه هندی’: دروگبا و اتوئو اسلم ‘نژادپرستانه’ پیشنهادات که آفریقا تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان coronavirus تست زمین

“آفریقا است نه یک زمین بازی برای شما” توییتی کامرونی متولد سابق بارسلونا مهاجم ساموئل اتوئو.

Demba Ba که در فرانسه متولد شده بود اما نقش به سنگال و ترکیه club Istanbul, Başakşehir, نام آن را اثبات ابتذال نژاد پرستی در غرب است.

با وجود نسبی آن عدم وجود تجهیزات حفاظتی و فناوری نسبت به جاهای دیگر و آفریقا شده است به مراتب کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر به تاریخ. از 1.3 میلیون مواردی Covid-19 سراسر جهان تنها 9,500 ثبت شده در آفریقا همراه با کمتر از 450 تایید مرگ. در مقایسه با ایالات متحده تا به حال تقریبا 350,000 موارد و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر.

همچنین در rt.com Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده افزایش می یابد گذشته 10,000 میان ترکیبی از نگرانی کشف نشده تلفات & خوشبینی محتاطانه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de