شهروندان باید شتاب گیری روند رشد عجیب و غریب تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط ستاره پاپ مدونا نشان دادن پسرش انجام یک پر جنب و جوش رقص روال به پایکوبی کردن نژادپرستی در “ادای احترام” به جورج Floyd – با بسیاری از درخواست آنچه این فضیلت سیگنالینگ انجام شده است.

به عنوان سوتا شهرهای دوقلو فوران به هرج و مرج در پنج شنبه شب شاهد گسترده غارت و آتش سوزی و خرابکاری ملکه پاپ ساخته شده او سهم خود را برای نشان دادن همبستگی با فلوید خانواده و کسانی که در اعتراض به مرگ او – با تفسیری روال رقص توسط پسرش, دیوید, مجموعه ای به مایکل جکسون ‘They don’t Care About Us.’

“من پسر دیوید رقص به افتخار و احترام به جورج و خانواده اش و تمام اعمال نژادپرستی و تبعیض است که اتفاق می افتد به صورت روزانه در آمریکا,” او گفت: در یک ناشیانه دقت جیر جیر.

در حالی که برخی تحت تاثیر قرار گرفته بودند با دیوید حرکت می کند – ظاهرا فیلم برداری در وسط آشپزخانه خود را – یک موج از منتقدان دیدم کلیپ ها به صورت بسیار نامناسب و ناشنوا تن کوبیدن مدونا برای بی معنی فضیلت سیگنالینگ در پی یک تراژدی است.

“خدا را شکر برای رقص. من فکر نژاد پرستی و خشونت پلیس هرگز پایان….. و همه ما نیاز به انجام برش فرش” یکی netizen شوخی.

“این است که سطل زباله و عمیقا بی احترامی,” دیگر منتقد گفت. “اگر شما می خواهید به واقع انجام کاری برای کمک به مبارزه با نژادپرستی و ظلم و کمک به مینه سوتا آزادی صندوق برای کمک به پرداخت وثیقه از معترضان در مینیاپولیس.”

همچنین در rt.com غارت & آتش سوزی خشم از طریق St. Paul & مینیاپولیس به اورژانس اعلام کرد بیش از افزایش خشونت پلیس تظاهرات (ویدئوها)

یک تعداد انگشت شماری از شهروندان نیز به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از این خواننده با این حال نشان می دهد توییتر چرکین است با “مردم بدبخت” قادر به درک فکر پشت یک “حرکت نمادین.”

هر چند فرماندار مینه سوتا تیم Walz فعال گارد ملی واحد در اوایل روز پنج شنبه برای سرکوب ناآرامی ها در مینیاپولیس و سنت پل به نظر می رسد هیچ کدام هنوز مستقر شده بر روی زمین به عنوان پلیس مبارزه برای جلوگیری از شورش.

همچنین در rt.com مینه سوتا رول گارد ملی برای جلوگیری از شورش & غارت, ‘اطمینان از ایمنی’ از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید قتل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی