وزرای هدف به تصویب قوانین اضطراری برای جلوگیری از خودکار اوایل انتشار محکوم ترور مجرم قبل از زندان آزاد شده است در سه هفته آن پدید آمده است.

ساندرلند مغازه دار محمد ظاهر کان, 42, است که به علت آزاد شود در 28 فوریه پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را برای تشویق تروریسم است.

یک مقام رسمی گفت: قانون خواهد بود معرفی به عوام در روز سه شنبه.

آن را دنبال دو حمله در ماه های اخیر توسط مردان محکوم به ترور زده اند.

روز یکشنبه Sudesh امان, 20, چاقو دو نفر در Streatham بالا, جاده, جنوب لندن, قبل از او کشته شده توسط پلیس.

او شده بود از زندان آزاد شده 10 روز زودتر در خدمت داشتن نیمی از دوران محکومیت خود را و تحت نظارت پلیس.

کان دستگیر شد در سال 2017 و با توجه به چهار و نیم سال حبس در مارس 2018 پس از شفاعت از گناه.

او تا به حال نوشته شده از یک بیانیه در یک حساب توییتر از گروه دولت اسلامی خواستار حملات. او همچنین اعتراف کرد به اتهام توزیع مواد طراحی شده برای تحریک نفرت مذهبی پس از تماس برای مسلمانان به آتش کشیده می شود زنده است.

دولت اقدامات اضطراری که نیاز به حمایت از مجلس به تعویق انداختن آزادی خود را تا زمانی که هیئت مدیره آزادی مشروط داده است تصویب آن.

‘اولین کار دولت’

اما وزرای هشدار داده شده است که به صورت یک نبرد قانونی بیش از برنامه های خود را.

سابق مستقل مؤلف از ترور قوانین خداوند Carlile گفت: مسدود کردن آزادی های اولیه “ممکن است در نقض قانون” در حالی که قانون جامعه انگلستان و ویلز گفت: آن می تواند منجر به بیشتر زندانیان در برابر جذاب جملات خود را.

اما صحبت در Peston برنامه ITV, عدالت, منشی, رابرت Buckland گفت: “این است که در مورد محافظت عامه – این اولین کار دولت است که درست است.”

آقای Buckland اذعان کرد که این اقدامات شد و به احتمال زیاد به چالش کشیده می شود در دادگاه اما حفظ دولت بود و گرفتن حق عمل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روز چهارشنبه رئیس UK ضد ترور پلیس هشدار داد تهدید از تروریسم بود نه کاهش.

Metropolitan Police دستیار کمیسر نیل باسو گفت: سرویس های امنیتی می دانستند امان “مطرح کرد: خطر مهم است”.

“اما با 3000 یا بیشتر موضوعات مورد علاقه در حال حاضر در رادار ما و بسیاری از تروریست محکوم به زودی با توجه به بود از زندان آزاد شد, ما به سادگی می تواند به تماشای همه آنها, تمام وقت,” او گفت:.

دولت هدف خود را برای تغییر قانون برای پاک کردن عوام آن زمان نمایندگان مجلس افزایش می یابد برای زنگ تفریح در 20 فوریه و از طریق تصویب مجلس اعیان بیش از هفت روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی