ماشین مسابقه ستاره Jessi Combs اعطا رکورد سرعت پس از مرگ 500mph سقوط

آمریکا مسابقه راننده Jessi Combs شده است پس از مرگ اعطا زنان جهان رکورد سرعت زمین برای 2019 تلاش ادعا کرد که زندگی او است.

شانه زنان مسابقه افسانه ای و ستاره محبوب تلویزیون نشان می دهد “Mythbusters’, درگذشت, در سن 39 در Alvord کویر اورگان در ماه اوت گذشته زمانی که جت طراحی خودرو دچار چرخ جلو شکست به احتمال زیاد ناشی از اعتصاب یک شی با توجه به تحقیقات پلیس است.

ادامه مطلب: Ex-بوستر’ Jessi Combs, ‘سریع ترین زن در 4 چرخ,’ کشته در تلاش برای شکستن 512mph رکورد جهانی

شانه به حال با سنجش زمان 522.783 مایل در ساعت (841.338 kph) در طول اجرا که در کتاب رکوردهای گینس در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جدید, سریع ترین زمان برای یک زن.

علامت beats زمان 510.710 مایل در ساعت تعیین شده توسط شیرین کاری راننده زن سبک و جلف o’neil تمام راه برگشت در سال 1976 در همان نقطه.

در پاسخ به اخبار رسمی ثبت شانه شریک تری Madden گفت که او احساس احساسات مخلوط.

“هیچ سابقه ای می تواند تا کنون ارزش او که در اینجا” Madden نوشت: در Instagram.

“اما این یک هدف است که او واقعا می خواست – و به عنوان سخت به عنوان آن را برای من به نگاه و حتی در خودرو بدون گریه. من خیلی به او افتخار است.

“او از خواب بیدار در صبح به زنگ گفت:” اجازه می دهد تا تاریخچه و ما تا به حال کاملا شگفت انگیز روز…

“بود که برای آخرین بار او همیشه در این خودرو است. آن را پاره من جدا که من تا به حال انجام بود که بگویم بیایید و ما را ترک کرده اند قبل از آن اجرا شود.”

دیوانه اضافه شده است که او می خواست برای مقابله با “false روایت” است که شانه به حال به هیچ وجه ساخته شده است یک اشتباه به علت تصادف به پایان رسید که با وسیله نقلیه سرشار به شعله های آتش.

“او رکورد نهایی اجرا – چرخ جلو مجمع شکست خورده و او به عنوان تنزل فقط گذشته پایان اجرای آن از هم جدا و رفت تا به الکترونیک/مکانیک خلیج پشت صندلی و ناشی از حادثه,” او نوشت.

“چیزی وجود دارد که او می تواند انجام دهد و او همه چیز را کامل است.”

شانه در حال حاضر شناخته شده به عنوان “سریع ترین زن بر روی چهار چرخ” برای او سوء استفاده در پشت چرخ از جمله شکستن زنان چهار چرخ رکورد سرعت در سال 2013 دستیابی به سرعت از 398mph (640kph) در جت-صفحه North American Eagle سرعت مافوق صوت چلنجر.

او بعد از رسیدن به سرعت 483mph (777kph) قبل از آن اجرا رها شده بود به دلیل مسائل فنی است.

او همچنین در تلویزیون به دست آورده شهرت میزبانی شرکت نشان می دهد ‘Xtreme 4 x 4’ و ظاهر می شود در ‘Overhaulin’ و ‘بوستر’.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de