‘کاملا احتمالا از فوتبال برای اولین بار’: Livingston, FC اجازه می دهد تا طرفداران تصمیم گیری های آینده از دروازه بان از طریق توییتر نظرسنجی

اسکاتلندی نخست وزیری کنار لیوینگستون تصمیم گرفته است برای قرار دادن آینده یکی از آن بازیکنان مسن در دست رسانه های اجتماعی از طریق زبان-در-گونه توییتر نظرسنجی.

اسکاتلندی باشگاه ارسال شده به آن حساب رسمی توییتر در شب دوشنبه خواستار طرفداران آنلاین برای کمک به این باشگاه تصمیم گیری آینده 37 ساله دروازه بان گری Maley.

همچنین در rt.com از لیگ برتر به موشک لیگ ؟ آرسنال هیتمن اتلتیک بیلبائو نکات در راه اندازی خود را ESPORTS تیم

“کاملا احتمالا از فوتبال اما ما در حال دادن به شما این شانس را برای تصمیم گیری در آینده دروازه بان @Maley1Gary,” آنها هنوز توییتی.

“با انقضای قرارداد خود را در ماه آینده ما در حال خروج از آن در دست طرفداران به اینکه آیا یا نه ما ‘کشش’ فرمت.

“ماندن یا رفتن – شما تصمیم می گیرید!”

این نظرسنجی هر دو سرگرم و وحشت طرفداران در اندازه گیری برابر با حیرت زده تویتر استوارت سیمپسون در پاسخ به باشگاه می گویند “من می خواهم تلفن وکیل خود زندگی. این است که احتمالا غیر قانونی در قانون استخدام.”

اما این باشگاه بودند که به وضوح ارسال پیام اصلی به عنوان یک نقطه آنلاین, گفتگوی بورسی, به سادگی پاسخ داد: با سرگرم کننده GIF گفت: “اشاره کرد. با تشکر استوارت.”

یکی دیگر نوشته شده احساسات مشابه و گفت: “این بسیار اشتباه در بسیاری از سطوح و اگر من @maley1gary من خواهد بود در نظر گرفتن برخی از استخدام مشاوره حقوقی و صحبت کردن با بازیکنان اتحادیه. چه راهی برای درمان یک کارمند.”

که صدای یکی دیگر از دریافت GIF پاسخ این زمان از اردک دونالد.

به وضوح باشگاه جیر بود و استادانه درست شده شوخی در دروازه بان کهنه کار خود را با هزینه و حتی Maley خود و هم تیمی های توزین در در سرگرم کننده است.

مدافع ماروین Bartley توییتی, “او گفت که او می خواهد به ترک و دوست نداشتن هر تیم و طرفداران خود را در اسکاتلند! احساس رایگان برای رای دادن هر آنچه که شما می خواهید ،

همچنین در rt.com مردم شغل در معرض خطر هستند’: لالیگا, رئیس, مسائل هشدار پس از تکان دادن سهام pic, چهار, مهمانی, سویا بازیکنان در Instagram

دستیار مدیر David مارتیندیل همچنین به شوخی قرار داده و بوت در و گفت: “از آن زمان به قطع دستکش های خود را تا بزرگ fella شما تا به حال یک اجرای خوب در آن است. اسکات مک دونالد مجازات صرفه جویی در Tannadice با شکوه بالا در زندگی حرفه ای خود را تنها بالا tbf. مراقبت اما ما باید به جلو حرکت کند.”

باشگاه رسانه های اجتماعی تهوع قطعا کشیده در سهم عادلانه خود را از شوکه پاسخ اما هر طرفداران با نگرانی واقعی برای Maley قرارداد وضعیت را تشویق شده اند توسط این نظرسنجی نشان می دهد.

در زمان نوشتن بیش از 143,000 طرفداران رای داده بودند با 67.4% رای دادن به او برای دریافت یک معامله جدید در حالی که 32.6% گفت: او باید توزیع با.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de