Teeneager لوقا Matheson یک عادت دائم در زندگی روزمره با فوتبال. پس از به ثمر در برابر مرد ایران, او رفت و مستقیما به مدرسه و در حال حاضر یک روز پس از عبور آزمون رانندگی خود را او امضا برای لیگ برتر تیم گرگ.

دانشآموز فوتبالیست Matheson که نقش بچگی باشگاه راچدیل به نظر می رسد به یک عادت دستکاری هر پسر رویایی با هر پسر جوان زندگی.

در ماه سپتامبر Matheson ایجاد سرفصل زمانی که او سقوط کرد و در یک شلیک در برابر منچستر یونایتد در هفته خجالتی از تولد 17 خود به تساوی در راچدیل را EFL جام کراوات در اولدترافورد.

پس از 1-1 قرعه کشی پس از وقت اضافی راچدیل حذف شد در ضربات پنالتی با وجود یک گالانت تلاش و روز بعد از آن بازی Matheson شد مستقیم به بازگشت به مدرسه برای ادامه تحصیل برای امتحانات.

سریع به جلو چند ماه و در حال حاضر 17 ساله کامل جشن عبور خود راننده آزمون در روز پنج شنبه یک افتخار و پيشرفت قابل توجه نقطه عطف برای هر نوجوان است.

بیا جمعه Matheson به حال شانس به استفاده از مجوز داشتن برای سفر به گرگ برای پزشکی پیش از £1 میلیون حرکت به لیگ برتر باشگاه در مهلت نقل و انتقال بعد.

گزارش شده است این مدافع جوان خواهد بود loaned مستقیم به لیگ یک باشگاه پس از معامله از طریق رفتن.

شما می توانید نگه دارید تا تاریخ با تمام RT ورزشی را پوشش خبری و آخرین روز از نقل و انتقالات توسط زیر ما زنده به روز رسانی.

همچنین در rt.com مهلت نقل و انتقال بعد: دنبال کردن آخرین حرکت خود را به عنوان آنها اتفاق می افتد در سراسر اروپا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی