قرنطینه آمار مسی سخت است! پلیس با استفاده از تصویر لیونل lookalike در coronavirus بولتن اخبار اشتباه

یک ایستگاه تلویزیونی به حال شرم آور اشتباه زمانی که آنها با استفاده از یک تصویر از یک لیونل مسی doppleganger در یک گزارش خبری در مورد معروف ستاره های ورزشی ساخت کمک های خیریه برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

فرانسه ایستگاه M6 پخش یک تصویر از سوئیس تنیس راجر فدرر در کنار آنچه فکر می کردند یک عکس از ستاره آرژانتینی بارسلونا مسی اما به جای استفاده از یک عکس از ایران lookalike رضا متن ترانه پرستش که خرس عجیبی – اگر تا حدودی بیشتر چاق و چله – شباهت به شش-زمان Ballon d’or برنده است.

متن ترانه پرستش آمد به توجه جهانی چند سال پیش به این دلیل و M6 آخرین گروه به اشتباه او را برای خود معروف جهان رسید.

او را تبدیل به چیزی مشهور در میهن خود و در یک نقطه در سال 2017 مورد نیاز حفاظت پلیس به دلیل اغتشاش او باعث شد در خیابان های ایران به عنوان طرفداران فوتبال clamoured برای یک عکس با او را.

در حال حاضر مردم واقعا من به عنوان ایرانی از مسی و من می خواهم به تقلید همه چیز او می کنداو گفت:” او ناگهانی شهرت در زمان.

زمانی که من نشان می دهد تا جایی مردم واقعا شوکه شده است.”

همچنین در rt.com “مسی ایران lookalike را انکار می کند او conned 23 زنان ایران به رابطه با این ادعا به ستاره بارسا

واقعی لیونل مسی تا به حال عناوین ساخته شده پس از بازیکنان بارسلونا به توافق هزینه-برش اندازه گیری به حقوق خود را تنظیم در پی شیوع کروناویروس در اسپانیا در یک حرکت طراحی شده برای محدود کردن بار مالی در این باشگاه با لالیگا در حال حاضر به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد.

آرژانتین کاپیتان نیز نشان داد جزئیات 1.1 میلیون دلار کمک مالی خواهد شد که تقسیم بین یک بیمارستان در بارسلونا و دیگری در زادگاه روزاریو در میهن خود.

فدرر در ضمن چیده شده برای 1 میلیون دلار کمک مالی به خانواده ها به طور بالقوه آسیب پذیر به ویروس را در سوئیس – در میان آخرین حرکت ساخته شده توسط ستاره های ورزشی در تلاش خود را برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im