‘قرنطینه ملکه’: پاتیناژ ستاره Evgenia Medvedeva نشان می دهد که چگونه او محافظت در برابر coronavirus (عکس)

برجسته روسی شکل اسکیت باز Evgenia Medvedeva گرفته است اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خودش در برابر مرگبار کرونا ويروسی است که جاروب در سراسر جهان کشتار هزاران نفر از مردم.

20 ساله که در حال حاضر ساکن در کانادا قرار داده و در صورت ماسک و دستکش برای کاهش خطر آلوده شدن در حالی که رفتن به یک سوپرمارکت های محلی در تورنتو است.

ادامه مطلب: ‘چرا پنهان کردن آنچه تزیین من?’ روسیه در المپیک رقم قهرمان اسکیت Sotnikova نشان می دهد گردن اسکار بعد از جراحی ستون فقرات

Medvedeva که 823,000 followers on Instagram شد ستایش طرفداران خود را برای تنظیم یک مثال خوب برای کسانی که همچنان به چشم پوشی از اقدامات ایمنی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“Good مثال zhenya! فوق العاده به شما افتخار ایمن ماندن” یک کاربر نوشت.

قرنطینه ملکه من امیدوارم که شما سالم هستید!!” فرد دیگری اضافه شده است.

او مدل نقش من حتی زمانی که از من بزرگتر است اما او نیز به عنوان مثال برای کودکان و نوجوانان” یکی بیشتر نظر به عنوان خوانده شده.

دو بار قهرمان جهان Medvedeva موفق به واجد شرایط برای تیم ملی در این فصل پس از او در خارج از روسیه و قهرمانی با توجه به مشکلات با اسکیت.

او انتظار می رود در نقش مفسر تلویزیون در سال 2020 جهانی اسکیت قهرمانی اما رقابت لغو شد با توجه به گسترش از کروناویروس که باعث به تعویق افتادن تقریبا تمام رویدادهای ورزشی بین المللی.

همچنین در rt.com “من اغلب خودم شک’: پاتیناژ قهرمان Evgenia Medvedeva باز می شود تا در شرایط ‘ناسالم افکار’

بیش از 370,000 مردم باید قرارداد این عفونت خطرناک در سراسر جهان با کشورها در سراسر کشور اعلام قرنطينه به مبارزه با عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de