قطر را انکار می کند و ما کیفرخواست اتهامات که آنها رشوه مقامات فیفا به امن 2022 جام جهانی

این سازمان از سال 2022 جام جهانی در قطر را قاطعانه رد اتهامات از سوی مقامات دولتی که رشوه درگیر شدند موفق و قطر پیشنهاد برای میزبانی این مسابقات است.

دادستان در ایالات متحده ساخته شده اند مستقیم اتهامات که جام جهانی مناقصه برای هر دو روسیه و قطر بودند فاسد, صدور کیفرخواست برای این اثر است.

PSG president Nasser Al-Khelaifi charged with bribing former FIFA secretary general Jerome Valcke

دادستان ادعا می کنند که نمایندگان کار برای دو میزبان سازمان ملل رشوه فیفا کمیته اجرایی اعضا در ازای مهم آرا در روند مناقصه.

قطر, سازمان, رهبری, ملت, Supreme Committee for Delivery و میراث (SC) را رد کرده و اتهامات عنوان شده علیه.

“آنها بخشی از یک مدت طولانی مورد این موضوع است که نه 2018/2022 جام جهانی مناقصه فرآیند” آنها اعلام کرد.

“با وجود سال از ادعاهای دروغین شواهد هرگز تولید نشده را نشان می دهد که قطر موفق به کسب حق میزبانی جام جهانی 2022 غیر اخلاقی و یا با بدان معنی است که contravened فیفا دقیق قوانین مناقصه.

“SC مدعی است که آن را به شدت پایبند به همه قوانین و مقررات برای 2018/2022 جام جهانی مناقصه روند و هر گونه ادعای خلاف است بی اساس و خواهد بود به شدت مورد اعتراض.”

'Innocent of all charges': Lawyer says Michel Platini is blameless as corruption probe continues

فیفا گفت: آنها حمایتی از تحقیقات به “اتهام اعمال خلاف مجرمانه” و اظهار داشت: سازمان داده شده بود وضعیت قربانی در دادرسی کیفری در ایالات متحده است.

“فیفا کمیته اخلاق در حال حاضر تحریم های تحمیل شده از جمله زندگی ممنوعیت مقامات فوتبال ذکر شده در این فرایند” گفت: یک سخنگوی فیفا.

“تا آنجا که فیفا نگران است باید از هر گونه اعمال خلاف مجرمانه توسط مقامات فوتبال تاسیس شود افراد در سوال باید موضوع را به مجازات تحریم.

“به عنوان مربوطه پرونده های جنایی در حال انجام ما در یک موقعیت به نظر بیشتر برای هم بودن.”

فیفا قبلا گفت که رسانه ها از اتهامات فساد را نمی خواهد تحت تاثیر قرار, قطر, میزبانی مسابقات, اما بیشتر رسمی طبیعت کیفرخواست گذاشته در ایالات متحده است به احتمال زیاد به جای بیشتر علامت سوال بیش میزبانی از مسابقات که برای اولین بار است که مجموعه ای برگزار می شود در زمستان در ماه های نوامبر و دسامبر 2022.

سه FIFA اجرایی اعضای کمیته برزیل ریکاردو Texeira, پاراگوئه, نیکولا Leoz و یک سوم unnamed عضو هستند متهم به رشوه گرفته اند در ازای رای به قطر.

Need a fix, football fans? FIFA's Russia 2018 World Cup movie is just what the doctor ordered

“ریکاردو Teixeira, نیکولا Leoz و co-conspirator #1 ارائه شد و دریافت و پرداخت رشوه در ازای رای خود را در حمایت از قطر برای میزبانی 2022 جام جهانی” کیفرخواست خوانده شده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده نیز گفته است که سابق فیفا معاون رئیس جمهور جک وارنر دریافت 5 میلیون دلار از طریق تعدادی از شرکت های پوسته در ازای رای خود را برای روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018.

وارنر که در حال حاضر مبارزه با تروریسم از خانه خود را در ترینیداد & توباگو تخلف را رد کرده است به عنوان بخشی از آستین در حال اجرا و بررسی است.

مدیر عامل شرکت روسیه جام جهانی 2018 کمیته برگزاری الکسی Sorokin گفت اینترفاکس: “این تنها نظر وکلا. ما بارها و بارها گفت که ما پیشنهاد بود و شفاف.

“در زمان ما پاسخ تمام سوالات از جمله از تحقیقات شعبه فیفا و از رسانه های ما بیش از همه لازم اسناد و مدارک. ما هیچ چیزی برای اضافه کردن به این و ما پاسخ خواهد داد به تلاش برای سایه انداختن بر روی پیشنهاد ما.”

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: “ما با خواندن گزارش های رسانه ها. ما درک نمی کنند آنچه آنها مراجعه کنید.

“روسیه دریافت حق میزبانی جام جهانی به طور کامل قانونی است. آن را به هیچ وجه وابسته به هر گونه رشوه. ما این را نمیپذیریم. و میزبانی روسیه بهترین جام جهانی فوتبال در تاریخ است که ما افتخار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im