پیونگ یانگ آتش سوزی 2 کوتاه برد موشک های بالستیک به دریای ژاپن – کره جنوبی نظامی

کره شمالی گزارش انجام یک موشک جدید تست و راه اندازی دو پرتابه را از ساحل شرقی که به دریا سقوط کرد و از ژاپن و کره جنوبی نظامی ، راه اندازی علائم چهارم چنین آزمون در یک ماه.

این موشک از کار اخراج شدند توسط پیونگ یانگ اوایل صبح روز یکشنبه در اطراف 6.10 صبح به وقت محلی پرواز کرد و برخی از 230km (143 مایل) در نهایت قبل از پاشش به آبهای دریای ژاپن کره جنوبی ستاد مشترک (JCS) گفت.

این پرتابه گزارش فرود آمد در خارج از ژاپن در منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ) ژاپنی گارد ساحلی گفت.

همچنین در rt.com کره شمالی می گوید یک “تحت تاثیر قرار’ تهمت نوشت: به کیم و ارائه coronavirus همکاری

کره جنوبی نظامی را محکوم کرد راه اندازی به عنوان “بسیار نامناسب عمل” در زمانی که جهان گریبانگیر است با این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار “توقف فوری” از تمرینات.

پیونگ یانگ هنوز به گزارش یک مورد از این ویروس کشنده است که بیش از آلوده 663,000 مردم در سراسر جهان از جمله نزدیک به 10 ، 000 در کشور همسایه کره جنوبی و بیش از 82,000 در چین است.

دنج دولت مرزهای خود را بسته به همه گردشگران خارجی در ماه ژانویه به عنوان ویروس تنها در به دست آوردن جای پایی در سرزمین اصلی چین در خارج از ووهان.

کره شمالی به تازگی ramped تا آن آزمایش فعالیت راه اندازی یک مجموعه از پرتابه نسبت به EEZ در اوایل این ماه از جمله در مارس 21, هنگامی که آن گزارش را اخراج دو کوتاه برد موشک های بالستیک است که پرواز در برخی از 410km (255 مایل) قبل از فرود. همچنین اخراج دو کوتاه برد پرتابه در مارس 2 و سه در مارس 9.

با موجی از راه اندازی این ماه که همزمان با کشور در حال انجام نظامیان پیونگ از سر گرفته شدن تحریم ها فعالیت های خفته برای بیش از سه ماه.

همچنین در rt.com تحریم ایران و دیگران باید ” فورا دوباره ارزیابی گروههای coronavirus همه گیر حقوق بشر سازمان ملل رئیس می گوید:

تمدید مکث به پایان رسید تا دو ماه پس از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد واشنگتن در ماه دسامبر است که پیونگ یانگ نمی خواهد داد تا در آن نیروی بازدارنده هسته ای و ادامه آن ساخت تا به جای مگر اینکه ما تغییر رویکرد خود را به د nuclearization مذاکرات تا پایان سال – که آن را نداشت. مذاکرات متوقف شده پس از ما حاضر به در نظر گرفتن هر گونه کمک های فلج کننده تحریم های اقتصادی تحمیل شده بر پیونگ یانگ در حالی که خواستار آن خلع سلاح به طور کامل.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به تازگی خواست بلند کردن اجسام از “انواع تحریم” در برابر کشورهایی مانند کره شمالی و کوبا و ایران در مواجهه با این بیماری همه گیر هشدار آنها می توانند “ایجاد طولانی مدت آسیب رساندن به آسیب پذیر جوامع است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net