‘قرار دادن که در پیوند’: ادی هال را نشان می دهد, خرد, هیکل به عنوان قدرتمند آماده به جعبه ‘Game of Thrones’ غول Bjornsson

فارسی هالک ادی هال به نظر می رسد به نگه داشتن وعده های خود را به “خوردن و بازیابی سخت ترین” پس از ارسال یک نقاشی از چهره خود در یک سالن بوکس پیش از قراضه با Hafthor ژولیوس Bjornsson است که می تواند به جلو در سپتامبر 2021.

ایسلندی کرگدن Bjornsson و رقیب سالن مجموعه خود را از جنگ به حلقه بوکس در عظیم مسابقه است که می تواند محل در لاس وگاس.

سالن او را دیدم جهان deadlift رکورد شکسته توسط Game of Thrones ستاره هنگامی که او 501kg (1,105 پوند) در ماه گذشته و Bjornsson بلافاصله در ایران این شانس را به چالش سالن به مبارزه متعهد به ضرب و شتم او را به پالپ بین طناب.

ادامه مطلب: مرد کوه: بازی تاج و تخت ستاره Hafthor Bjornsson جهان شکسته deadlift ضبط تماس, کردن رقیب ادی هال برای مبارزه با (تصویری)

Bjornsson به تازگی نشان داد که اتهامات تقلب قدرتمند در مسابقات ساخته شده علیه او توسط سالن بودند “آخرین استراو” برای تمایل خود را به ادامه بالابر در مسابقات بین المللی اما او ادعا می کنند که هر دو مردان ارائه شده هفت شکل مقابله به مبارزه به نظر می رسد سخت تر به اخراج.

در حال حاضر سالن که معمولا وزن آن در حدود 186kg (410lbs) برای شاهکارهای او از قدرت نوشته شده است یک عکس از خود را به دنبال عرق با پشت خود را تبدیل به دو punchbags در حالی که گزارش وزن خود را به عنوان یک نسبتا slimline 163kg (360lbs).

Bjornsson است که به طور معمول بزرگتر از این دو نفر در یک متناوب 205kg (452lbs) نیز باعث می شود سالن نگاه نسبتا کوچک با تشکر از قوی 6-پا-9-اینچ قاب است که شش اینچ بلندتر از او به احتمال زیاد حریف.

این اعداد و ارقام نشان می دهد که سالن می تواند با هدف قرار دادن یک مزیت در سرعت و nimbleness باید جفت ملاقات برای یک جلسه است که در آن “جانور’ قول داده بود به “خود را تبديل به f*cking سر.”

“من میخوام آموزش غذا خوردن خواب و بازیابی سخت است” او گفت: پس از Bjornsson متهم او را از “در حال اجرا است.

“پس ثور آموزش – من شما را در حلقه.”

ارسال یک عکس از خود را بلند کردن اجسام 370kg (816lbs) پیش از آن در هفته Bjornsson تایید او آموزش برای مبارزه و انتظار می رود آن را در ماه سپتامبر 2021.

“ایسلند قویترین مرد است که در هشت هفته,” او توضیح داد که در پاسخ به یک نظر on Instagram جایی که او بیش از 3.2 میلیون پیروان.

“من به اندازه کافی قوی را به نفع خود ایسلند قوی ترین مرد در حالی که همچنین آماده کردن خودم برای مسابقه بوکس.”

پنج-زمان قویترین مرد جهان و شش بار در اروپا قوی ترین مرد ماریوس Pudzianowski که می داند همه چیز در مورد تعویض از بلند کردن اجسام به مبارزه داشتن با موفقیت منتقل شد به MMA از او گذشته رقابت به عنوان یک حزب جدا شد و در میان کسانی که به تحسین سالن “جانور آموزش” ارائه 46 bicep emojis در پاسخ به تصویر.

“شما و ادی باید spar” پاسخ یک فن به Pudzianowski که موفق به کسب 13 از 21 MMA مبارزه می کند.

“تصور کنید که ضربه توسط ادی هال شد.” “F*ck آن است.”

همچنین در rt.com کوه در مقابل Beast: بازی تاج و تخت غول Bjornsson & قدرتمند سالن تأیید “سنگین ترین مسابقه بوکس تاریخ’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de