‘پوتین رسیده است از’: Khabib مدیر ادعاهای رئیس جمهور روسیه است ‘وعده داده شده بهترین درمان های پزشکی’ به عنوان پدر همچنان در کما

UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov دریافت کرده است خواستار ارائه اطمینان از ولادیمیر پوتین پس از پدرش Abdulmanap قرار داده شد در پزشکی ناشی از کما این هفته با توجه به جنگنده مدیر علی Abdelaziz.

با توجه به بیمار به رئیس جمهور روسیه تماس گرفته Khabib شخصا قول می دهم که پدرش که گفت: به آن متصل شده اند به یک زندگی پشتیبانی دستگاه پس از خود بیماری بدتر شده است دریافت بهترین مراقبت ممکن.

57 ساله که قبلا تحت عمل جراحی قلب پس از درد و رنج سکته مغزی با توجه به COVID-19 قرار داده است در کما پس از بای پس قلب عمل در یک بیمارستان نظامی در مسکو Abdelaziz تایید کرد.

“Khabib شده است در تماس با ولادیمیر پوتین در طول چند روز گذشته و او وعده داده است Khabib پدر دریافت بهترین درمان های پزشکی در دسترس,” او گفت: ESPN.

او بعدها گفت MMA مبارزه: “این باعث می شود ما کمی در سهولت قرار می دهد اما همه چیز را در راه خدا به دست…و ما می توانیم به کمک ما می توانیم.”

همچنین در rt.com مردم احمق هستند اگر آنها فکر می کنم من فقط می توانید تماس پوتین و مغلوب ساختن پیشی جستن’: Khabib حفظ او هیچ راهی برای خروج از coronavirus مستند

پوتین تا به حال شایعه شده است که گفت: Khabib که او می تواند تلفن او را در هر زمان پس از جلسه علنی او را به ارائه خود را تبریک می گویم پس UFC پیروزی در برابر هر دو Conor McGregor و داستین Poirier.

قهرمان ملی scotched پیشنهادات خود را که او می خواسته اند از رئیس جمهور و یا خود ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او کمک کند غلبه بر مرز محدودیت های پیش از لغو خود را برنامه ریزی شده مبارزه در UFC 249 در ماه آوریل است.

“از آنجا که من قهرمان آنها به من خصوصی هواپیما؟” او پرسید.

“من باید در تماس با ولادیمیر پوتین, من به تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? ‘لطفا به من یک هواپیما؟’

همچنین در rt.com ‘فراموش نکنید که برای تماس با پوتین’: Khabib مدیر طول می کشد هدف در UFC قهرمان مخالفان پس از UFC 249 تعویق

“مردم آنقدر احمق است. درست نیست که ما بحث در مورد هزاران نفر از مردم در حال مرگ است. آن را بیش از حد چیزهای دیوانه, آن را مانند یک فیلم است.”

Khabib را مدیر Rizvan Magomedov همچنین آمار در انتقادات و پیشنهادات در یک پست طعنه آمیز خود Instagram داستان پس از این رویداد به تعویق افتاد و گفت: “که در آن شما نیاز به پرواز در حال حاضر ؟ هنگامی که شما پیدا کردن یک پرواز فراموش نکنید که برای تماس با پوتین.”

در روز دوشنبه Khabib با استفاده از رسانه های اجتماعی پلت فرم برای گفتن نگران هواداران که پدر او تشخیص داده شده بود با COVID-19 اضافه کرد که پدرش مبتلا بوده اند از “عوارض قلبی”.

همچنین در rt.com Abdulmanap Nurmagomedov پدر Khabib دوباره در کما و در حمایت از زندگی پس از بدتر شدن شرایط – گزارش

“او در بیمارستان در حال حاضر او بسیار جدی بیماری گفت:” 31 ساله که بعد خواست هموطنان خود را به ماندن بگیرید امن و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در داغستان است که به شدت تحت تاثیر شیوع.

“او تا به حال قلب عوارض ناشی از ویروس است. این ویروس بسیار جدی آسیب دیده قلب خود را پس از او تا به حال یک قلب بهره برداری از یک سال پیش.

“او تا به حال عمل جراحی دوباره. او در یک وضعیت دشوار و بسیار دشوار است. ما از خدا برای بازگشت او به ما. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای هر کسی که می نویسد که خود را می فرستد support. ممکن است خدا به همه ما کمک کند.”

همچنین در rt.com ‘گوش دادن به پزشکان: Khabib Nurmagomedov مسائل در سراسر کشور درخواست به عنوان coronavirus حملات خود درون دایره (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de