ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همتای ترک خود رجب طیب اردوغان صحبت در سوریه بیش از تلفن خود را به عنوان نیروهای مربع در استان ادلب. موضوعات سوریه حاکمیت و تهدید تروریستی بزرگ از loomed.

پوتین ابراز “نگرانی جدی در مورد انجام اقدامات تهاجمی از گروه های افراطی” و تاکید بر نیاز به “بی قید و شرط احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی” از سوریه کرملین بازخوانی از روز جمعه در مکالمه تلفنی گفت. مسکو و آنکارا توافق کردند که به “تشدید دوجانبه بین مشاوره در استان ادلب” همراه با فشرده نظامی تماس با ما.

این روشن نیست که چگونه است که ترجمه در زمین در ادلب که در آن ترکیه را نگه می دارد در حال ارسال نیروهای نظامی و تانک.

آنکارا redout ارائه شده به مطبوعات می گوید که اردوغان به پوتین گفت که “رژیم اسد اقدامات و متعاقب بحران انسانی باید متوقف شود در ادلب.”

صحبت با خبرنگاران در استانبول پیش از تماس تلفنی با پوتین رهبر ترکیه وجود دارد گفت: نمی شود یک آتش بس مگر اینکه سوریه نیروهای خود را متوقف کند “ظلم و ستم.”

“مگر اینکه این رژیم را متوقف می کند آزار و اذیت از مردم یمن در این مرحله آن است که امکان برداشت از آن وجود دارد” اردوغان گفت: با توجه به Daily Sabah.

همچنین در rt.com اردوغان: ترکیه نمی خواهد عقب نشینی از سوریه ادلب تا حملات دمشق را متوقف

ادلب آخرین دژ باقی مانده از گروه های شبه نظامی است که هنگامی که به دنبال سرنگونی دولت سوریه با حمایت ترکیه و عربستان و غرب است. نیروی غالب در این استان است که حیات تحریر به عنوان شام (HTS) یک شاخه القاعده قبلا به عنوان شناخته شده Al-Nusra.

در طی ماه گذشته ارتش سوریه پرداخته و یک سری از شکست به نیروی رهایی بخش گذشته تحت اشغال حومه حلب و رفع انسداد یک بزرگراه استراتژیک به ساحل. ترکیه در پاسخ به ارسال نیرو و سلاح به استان و منینگ “مشاهده پست های” تاسیس شده تحت یک آتش بس توافق سال پیش. مسکو اشاره کرده است که همان معامله مورد نیاز آنکارا برای جدا کردن “نسیم” شورشیان از تروریست ها که هرگز اتفاق افتاده است.

همچنین در rt.com سایه جنگ: چه شانس ترکیه شروع خواهد شد در مقیاس کامل توهین آمیز علیه سوریه در ادلب?

شده اند وجود دارد چند درگیری بین سوریه و نیروهای ترکیه به عنوان یک نتیجه از این مداخله است. روز پنج شنبه یک شبه نظامیان محلی راه اندازی شد حمله ارتش سوریه به مواضع حمایت ترکیه توپخانه تا جنگنده های روسیه در مداخله. ترکها تنها متوقف آتش پس از مسکو و آنکارا تماس از طریق نظامی خط.

در حالی که ترکیه اصرار دارد آن را از استان ادلب مقامات آن نیز به دنبال کاستن از ترس که این می تواند به تشدید باز جنگ با روسیه است.

“ما هدف نیست برای رو کردن با روسیه است. این است که از [این] سوال” وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: در مصاحبه با CNN Turk پنج شنبه شب. “ما انجام داده اند همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از این اتفاق می افتد و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

با دمشق اصرار بر آزادسازی ادلب از چنگال گروه های تروریستی است که حتی ما اذعان می کند تهدید معلوم نیست چگونه است که خاص دایره می تواند مربع ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی