آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

پوتین خواستار ارائه می دهد ‘عمیق ترین تسلیت’ به UFC قهرمان Khabib بیش از درگذشت پدر

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به نام Khabib Nurmagomedov به ارائه خود را “عمیق ترین تسلیت” بیش از مرگ پدر و مربی Abdulmanap که روز جمعه درگذشت از Covid-19 فقط در سن 57.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov اعلام کرد که پوتین شده بود در تماس با UFC قهرمان سبک وزن برای کنسول های او را پس از مرگ Abdulmanap بود که برای اولین بار مبتلا به کروناویروس در ماه مه.

ادامه مطلب: Abdulmanap Nurmagomedov پدر UFC قهرمان Khabib می میرد از Covid-19 عوارض سن 57

پوتین در گفتگو با هر دو Nurmagomedov و ارشد در یک تبریک جلسه بر Khabib برنده UFC عنوان در برابر Conor McGregor در اکتبر 2018 و رسیده به 28-0 جنگنده در طول بیماری پدر خود را.

همچنین در rt.com “این افتخار بزرگی بود که پوتین حمایت آمریکا’ – Khabib گسترش قدردانی به رئیس جمهور روسیه

Abdulmanap بود به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین بازی مربیان و آموزش داده بود Khabib از دوران کودکی خود را در خانواده زیرزمین ورزشگاه به برخی از بزرگترین دعوا در MMA تاریخ است.

سالمند Nurmagomedov درگذشت از عوارض Covid-19 در مسکو بیمارستان نظامی که در آن او در حال درمان می شود, داشتن هرگز بهبود از آسیب مغزی در آورده با یک حمله قلبی و سکته مغزی به علت عفونت با این بیماری کشنده است.

او دو بار وارد شده به پزشکی ناشی از کما زیر اورژانس عمل جراحی بای پس قلب, و اگر چه او برای بار دوم در اطراف و وضعیت خود را شرح داده شد به عنوان “جدی اما پایدار’ او در نهایت خود را از دست داد نبرد دوباره سلامتی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول