Khabib Nurmagomedov تایید کرده است او نمی خواهد اقدامات شدید برای دور زدن قوانین قرنطینه به تونی فرگوسن UFC 249 درخواست طرفداران برای “خودتان قرار دادن در کفش من” در یک قلبی Instagram پست در روز چهارشنبه.

در افسرده پیام نا امید Khabib استعفا داد و خود را به سرنوشت لغو این مبارزه به نفع احترام قرنطینه اقدامات در سراسر جهان است.

“ماندن در منزل در قرنطینه و خواندن واکنش مردم به این وضعیت در اطراف آن معلوم است که تمام جهان باید در قرنطینه, دولت ها در تمام کشورهای” پست بخوانید.

“[F]amous مردم در سراسر جهان می خواهیم مردم را به دنبال تمام الزامات ایمنی به منظور محدود کردن گسترش بیماری به نجات مردم و Khabib تنها رها از تمام تعهدات و باید با نشان دادن اراده آزاد و آموزش پرواز در سراسر جهان به خاطر مبارزه با ؟

“من همه چیز را درک کنند و من قطعا ناراحت تر از شما تا به لغو این مبارزه احتمالا مثل همه دیگران من تا به حال بسیاری از برنامه های پس از جنگ, اما من می توانم کنترل آن است.

“بزرگترین کشور و بزرگترین شرکت های زمان ما شوکه هستند با آنچه که اتفاق می افتد هر روز وضعیت تغییرات غیر قابل پیش بینی. اما Khabib هنوز هم برای مبارزه با این است که چه چیزی به شما گفت ؟ مراقبت از خودتان و خودتان قرار دادن در کفش من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de