پورتو Ricans بافل عجیب و غریب چراغ ظاهر می شود در بالای سر در سپیده دم آسمان (ویدئو و عکس)

ساکنان پورتو ریکو حیرت زده شد تا شاهد یک پدیده عجیب و غریب در آسمان درست کردن این جزیره به عنوان غیر معمول مجموعه ای از چراغ های بدون توضیح به نظر می رسد در این فاصله برای برخی از زمان قبل از اینکه به طور کامل ناپدید می شود.

در حدود ساعت 6:30 صبح به وقت محلی روز شنبه, شاهدان عینی شروع به دیدن نور عجیب و غریب تشکل در آسمان بسیاری از آنها در زمان خود دوربین گوشی به سند آنچه را که آنها از دیدن.

در حالی که برخی از آنها سریع به آن تماس بگیرید “پایان روز” خوشبختانه کارائیب فصل های جامعه (SAC) در دست برای کاستن از ترس از روز قیامت یک تهاجم بیگانه یا در واقع برخی از Elon Musk مربوط به نور آسمانی را نمایش می دهد.

همچنین در rt.com “همه حائل اربابان!’: Stargazers بهت زده توسط چراغ های غیر قابل توضیح در آسمان شب (عکس)

ادی Irizarry معاون رئیس جمهور از کیسه توضیح داد که این پدیده صرفا بدنه از یک CZ-3B چینی موشک دوباره وارد جو پس از سه سال تحویل دادن یک TJS-2 ماهواره به مدار است.

“یکی دیگر از مشخصه های فضایی است که آن خاص فروپاشی که در آن به غیر از بخش های مختلف پرواز کردن طرف شما همچنین می توانید ببینید که برخی از سقوط آهسته تر از دیگران” Irizarry گفت:, و اضافه کرد که به طور معمول در جنس اوراق و شکسته فضایی re-entry طول می کشد بسیاری دیگر به محو شدن از شهاب سنگ ها انجام دهد.

علاوه بر این ساکنان بخشوده می تواند برای سردرگمی آنها داده شده که در تاریخ 17 ژانویه در حدود 5:30 صبح به وقت محلی یکی دیگر از سنگ اسمانی بزرگ دیده می شد پاره سراسر آسمان بود که در نهایت با تایید این کیسه به عنوان یک شهاب سنگ.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی