میخانه و رستوران مشتریان می تواند خواسته می شود برای جزئیات تماس

میخانه و رستوران مشتریان می تواند نیاز به دادن اطلاعات تماس خود را به عنوان بخشی از پست-مستند اقدامات ایمنی اولین وزیر گفته است.

این حرکت به معنی مردم می تواند هشدار داده اگر آنها را به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بخش مهمان نوازی به نظر می رسد مجموعه ای برای بازگشایی در هفته آینده با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Nicola Sturgeon تایید کرده ردیابی و حفاظت از دستورالعمل ها اجرا شود می تواند.

او گفت: “این چیزی است که به خوبی ممکن است لازم باشد.

“من نمی خواهم برای قبضه کردن مشاوره است که من خواسته ام به صورت فیزیکی در اطراف فاصله.

“اما من فکر می کنم به ویژه در محیط و تنظیمات توانایی به اطلاعات تماس را به سرعت پیگیری [مردم] است که قطعا چیزی است که بسیاری از شایستگی.

“ما منتشر خواهد شد راهنمایی بیشتر به طور کلی جلوتر از بخش های مختلف بازگشایی. اما من می خواهم بگویم بسیار محکم در این مرحله است که چیزی است که تحت بررسی است.”

  • Coronavirus: ماسک برای اجباری در حمل و نقل عمومی
  • مستند قوانین در اسکاتلند: چه می توانید انجام دهید در فاز دو – و هنگامی که?

اولین وزیر صحبت شد در اخبار روزانه مطبوعاتی پس از انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock تایید این طرح در نظر گرفته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون.

آقای جانسون تنظیم شده است به اعلام روز سه شنبه اگر بخش مهمان نوازی است که مجاز به باز کردن از 4 جولای در انگلستان و اگر دو متر فاصله حکومت قادر به آرام است.

صحبت در مورد برنامه های در آسمان, اخبار, Mr Hancock گفت: “این نوع از چیزی که ما به دنبال در برای شما چطور آن را امن برای باز کردن همه چیز.

“و چیزهایی مانند پوشیدن یک ماسک صورت که باعث کاهش انتقال به وضوح در مورد چگونگی صندلی چیده شده است چرا که چهره به چهره است و بسیار خطرناک تر از بازگشت به عقب و بیشتر وجود دارد انتقال از یک سمت به سمت دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de