Paris Saint-Germain شکار به برنده اول لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد خبری که talismanic به جلو Kylian Mbappe شده است را رد کرد خود ثابت با آتالانتا پس از درد و رنج آسیب مچ پا در جام.

Mbappe, 21, برداشت بد گویی کردن در تیم را 1-0 پیروزی برابر سنت اتین در هفته گذشته داخلی جام پیروزی با بیشتر تجزیه و تحلیل پزشکی تعیین این ستاره می تواند تا سه هفته در حاشیه حاکم او را از سمت خود برنده طول می کشد-همه قهرمانان لیگ کراوات با سری A باشگاه.

چالش در Mbappe منجر به گرم رویارویی بین دو مجموعه از بازیکنان با ستاره ترک زمین اشک می ریخت و در آشکار ناراحتی.

سنت اتین کاپیتان Loic پرین فرستاده شد برای این چالش است.

اسکن آسیب نشان داد “یک پیچ خوردگی مچ پا با آسیب به خارجی رباط” با توجه به اطلاعات پزشکی منتشر شده توسط باشگاه.

ارائه او ندارد و تجربه هر گونه موانع در بهبود آن است هر چند که در جام جهانی برنده می تواند مناسب و آماده برای تیم خود را در مرحله نیمه نهایی ثابت در ماه آینده ارائه شده خود را به هم تیمی های گذشته آتالانتا.

مراحل نهایی این فصل لیگ قهرمانان بود که به شدت تحت تاثیر جهانی ورزش وقفه و با توجه به کروناویروس بحران به پایان خواهد رسید و در قالب هشت تیم تک پا از بین بردن رقابت با تمام بازی های در حال وقوع در پرتغال.

نهایی برگزار خواهد شد در ماه اوت 23.

همچنین در rt.com ‘آن رفت crack’: PSG آس Mbappe رو به لیگ قهرمانان تناسب اندام نبرد به عنوان او را ترک زمین اشک پس از ترسناک مقابله با (تصویری)

پاری سن ژرمن خواهد بود به دنبال برای اضافه کردن به خود را نقره برای فصل بعد از آنها اهدا شد فرانسه عنوان وجود ندارد و تکمیل کامل مبارزات انتخاباتی. یک Neymar هدف این بود که به اندازه کافی برای ادعای پیروزی برابر سنت اتین اما علاوه بر این از لیگ قهرمانان به Parisien جایزه کابینه – Mbappe یا هیچ Mbappe – امر نشان دهنده بزرگترین دستاورد در چه باشگاه سال 50 در وجود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی