پاری سن ژرمن تایید €50 میلیون معامله برای Icardi به عنوان او و همسر-تبدیل-عامل واندا نارا به نوبه خود پشت خود را در اینتر پس از تلخ خرید اینترنتی

فرانسه, غول های پاری سن ژرمن را تایید امضای آرژانتین هیتمن Mauro Icardi در دائم معامله از اینتر میلان به عنوان بازیکن و همسرش و عامل واندا نارا در نهایت قطع روابط با این باشگاه ایتالیایی.

پاری سن ژرمن اعلام کرد که آنها گرفته اند تا این گزینه به امضای 27 ساله رو به جلو است که در وام در پایتخت فرانسه پس از شروع فصل.

Icardi اتحاد گذراند چهار سال مقابله با فرانسه قهرمان خواهد شد که بنا به گزارش ها دست اینتر €50 میلیون دلار ($رقم 55.5 میلیون نفر) به علاوه یک پتانسیل €7 میلیون در add-ons.

سوئیچ به معنی Icardi حرکت خواهد کرد به طور دائم از سن سیرو باشگاه – جایی که او صرف شش فصل شد و کاپیتان باشگاه قبل از تلخ ردیف فصل گذشته اساسا او را دیدم نشان داده شده خروج به پاری سن ژرمن.

یک نقطه بزرگ از مشاجره بین Icardi و اینتر گزارش آمد از مذاکرات قرارداد بین باشگاه و همسر و نماینده سابق showgirl واندا نارا.

همچنین در rt.com ماشین رانده شده توسط Inter star Icardi همسر واندا ‘hit by rock’ به عنوان افزایش تنش در باشگاه ایتالیایی

این پول حرکت از PSG در زمان عدم اطمینان از Covid-10 بحران را می توان به عنوان یک ادامه بیانیه این باشگاه قصد به چالش در پایان بالا از فوتبال اروپا.

Icardi ساخته شده تصور در پاریس نمره 20 بار در 31 حضور در تمام مسابقات به عنوان باشگاه تاج گذاری شد لیگ 1 لیگ قهرمانان در یک فصل محدود توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اینتر تایید سوئیچ با یک بیانیه کوتاه در وب سایت خود ضمن تشکر از Icardi برای شش فصل از خدمات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de