تظاهرات درگیری و برهنه سینه: تظاهرات علامت روز بین المللی زنان در سراسر جهان (فیلم)

زنان و برخی از مردان, اند, راهپیمایی در پایتخت در سراسر جهان بیش از مسائل اعم از خشونت علیه زنان به مردسالاری به تغییر آب و هوا. برخی از تصمیم انتها تظاهرات در حالی که برخی دیگر رو با یک پاسخ از پلیس.

اواخر روز یکشنبه فعالان در زمان به خیابان های ترکیه و بزرگترین شهر در محکومیت خشونت علیه زنان تنها به ملاقات با خشونت پلیس پاسخ.

راهپیمایی برگزار شد در سراسر پاکستان نیز با معترضان خواستار برابری جنسیتی و پایان دادن به عمل “قتل های ناموسی” از زنان هنوز تمرین در برخی مناطق توسط مسلمانان تندرو. در اسلام آباد شرکت کنندگان در این روز تجمع به درگیری با ضد معترضان که حمایت از ارزش های محافظه کار.

در بیشکک, قرقیزستان یک راهپیمایی در مخالفت با خشونت علیه زنان را هدف قرار داده بود توسط گروهی از مردان نقاب دار, پوشیدن لباس سنتی قرقیزستان کلاه. مهاجمان ربوده پلاکارد متعلق به معترضان و ضرب و شتم برخی از آنها. اضافه کردن توهین به جراحت بسیاری از معترضان و حمله بازداشت شدند پلیس پس از درگیری.

عظیم رالی برای برابری جنسیتی برگزار شد در پایتخت عراق و شهر بغداد که در آن شرکت کنندگان خال خال coronavirus اقدامات حفاظتی.

اما در کشورهای غربی معترضان تصمیم گرفت فقط در رفتن به خیابان ها شد به اندازه کافی خوب نیست.

در پاریس بسیاری از معترضان دیده می شد مانند جنگ جهانی دوم فمینیستی آیکون رزی پرچ کن در حالی که دیگران انتخاب برای فصل بعدی به هیچ چیز با پلاکارد خواندن جلوگیری از مردسالاری همه گیر!’

فمن عملکرد در Place de la Concorde ترکیب فمینیستی با coronavirus ترساندن به عنوان شرکت کنندگان donned hazmat دنده در قسمت های پایین تر بدن خود را به حداقل – و تمیز’ خیابان ‘مردسالار است. virus.’

هشدار صریح تصویری

یکی دیگر از انتها اعتراض در لندن برگزار شد و این بار با ترکیب آب و هوا تغییر ترساندن با فمینیسم. لخت سینه فعالان از انقراض شورش گروه مسدود Waterloo Bridge در حالی که کتیبه بر روی بدن خود را به عنوان خوانده شده ‘آب و هوا قتل’, ‘آب و هوا تجاوز به عنف’, ‘آب و هوا سوء استفاده و غیره.

هشدار صریح تصویری

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im