ایستگاه های مترو در سراسر شهر نیویورک پنج بخش نیویورک مواجه تاخیر در روز جمعه ساعت شلوغی پس از صدها نفر از معترضان جمع آوری شده برای یک عمل جرم بیش از یک برنامه را به سطح شیب دار تا حضور پلیس در پایانه ها و سرکوب کرایه-پرتاب.

تظاهرات لگد کردن در بعد از ظهر جمعه و دیدم کثیری از معترضان – بسیاری از چادری در ماسک های حمل و آگهی ها – فرود بر ایستگاه در سراسر شهرستان scrawling ضد پلیس شعار بر روی دیوارها و از بین بردن MetroCard و OMNY خوانندگان استفاده می شود به پرداخت کرایه. رسانه های اجتماعی بود و غرق در عکس و فیلم این رویداد نشان تظاهرکنندگان به آنها پر از ایستگاه های مترو با علائم و پلاکارد.

در چندین پایانه معترضان شروع به پریدن کرد گردان و استفاده از دوچرخه قفل و زنجیر به سرپا نگه داشتن باز خروجی اضطراری تشویق مسافران برای فرار از کرایه.

حداقل نه تظاهر کنندگان دستگیر شدند و پس از مختصر را لغو کردند با پلیس که در پاسخ با شدت قابل مشاهده حضور در ایستگاه در سراسر شهرستان. هیچ آسیب های جدی گزارش شده است, اما.

به عنوان شب عینک معترضان ریخته به خیابانها از Grand Central Station یکی از اصلی ترین محوری امتیاز برای عمل, عنوان, به, دیگر, دیدار با یو پی اس در اطراف شهر به ادامه تظاهرات.

این آزادانه هماهنگ رویداد توسط Decolonize این محل – چپ گرای ائتلافی متشکل از برخی از 30 گروه های جداگانه – که قرار دادن یک ویدئو تبلیغاتی قبل از تظاهرات ترسیم اهداف خود از جمله خواسته های به صورت رایگان حمل و نقل عمومی علاوه بر مخالفت با برنامه ریزی پلیس سرکوب شد که مورد تایید این شهرستان را حمل و نقل سازمان در اواخر سال گذشته به منظور رسیدگی به جرم و جنایت و فرار از پرداخت کرایه و شامل استخدام 500 اضافی افسران را به گشت زنی در مترو.

گروه سازمان یافته تعدادی از مترو تظاهرات سال گذشته پس از پرقدرت دستگیری یک 15 ساله بود در فیلم در یک ترمینال در مرکز شهر بروکلین در یک نزاع و جدال که به آن لقب یک نمونه از خشونت پلیس. نوجوان پدر و مادر باید پس از ثبت 5 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر است.

روز جمعه پس از مقدماتی اعمال خرابکاری پیش از تظاهرات NYPD گفت: معترضان به برنامه ریزی برای ایجاد “اختلال” و حتی “حمله فیزیکی” افسران اصرار به عمل خواهد “قابل تحمل نیست.”

حمل و نقل شهری اقتدار همچنین ناودان عمل در یک بیانیه گفت: به دنبال یک “خطرناک الگوی فعالیت های قبلی که منجر به vandalization و defacement از MTA ملک به وضوح نقض قوانین” و اضافه کرد که آن را “منحرف کردن وقت با ارزش و پول و منابع را به دور از سرمایه گذاری در خدمات حمل و نقل.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی