معترضان شاخه دیگری از معترضان در حالی که در تلاش برای ضربه ماشین به سرعت از طریق جمعیت در شفق قطبی بزرگراه (تصویری)

دو نفر مجروح شده اند و هرج و مرج در یک حادثه پس از یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت راهپیمایی در I-225 بزرگراه در کلرادو و یکی از معترضان از جیبش یک تفنگ اما از دست رفته خودرو و به جای ضربه زدن به شخص دیگری در پا.

چند صد مردم در راهپیمایی حافظه 23 ساله محلی مرد سیاه الیاس McClain کشته شده توسط پلیس در سال گذشته مسدود و جاده شلوغ و مخلوط با ترافیک در روز شنبه بعد از ظهر. به عنوان پلیس در تلاش برای تغییر مسیر ترافیک یک جیپ رسید از طریق جمعیت.

“در حالی که معترضین راه رفتن بر روی I-225, یک خودرو تصمیم به درایو را از طریق جمعیت. یک قاره تصمیم به آتش خاموش یک سلاح قابل توجه حداقل 1 دیگر قاره,” شفق اداره پلیس پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

قربانی منتقل شد به درمانگاه در شرایط با ثبات در حالی که فرد دیگری ظاهرا مجروح در این حادثه “نشان داد تا به بیمارستان با یک چراندن زخم.” راننده بازداشت شد و پلیس در حال تحقیق در مورد تیراندازی.

معترضان از سمت چپ بین ایالتی اما در ادامه برای جلوگیری از جاده های دیگر در نقاط دیگر شهر با Aurora, هشدار پلیس, هشدار به رانندگان به دنبال مسیرهای جایگزین انتظار تاخیر و ورزش احتیاط شدید به عنوان “هنوز هم ممکن است مردم راه رفتن بر روی جاده.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی