پروژه راه اندازی مجدد: لیگ برتر برنامه ریزی تعجب بازرسی در طول آموزش


Wolves' Daniel Podence trains alone

تعجب, بازرسی, GPS, ردیابی و تجزیه و تحلیل ویدئو ها روش های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود باشگاه را به رعایت ایمنی جدید هدایت آنها به عنوان آماده شدن برای از سرگیری لیگ برتر است.

تیم توافق کردند که به شروع غیر-تماس با آموزش در گروه های کوچک از شنبه.

“به تدریج هدف ما به سطح شیب دار که تا, بنابراین ما می تواند یک بازرس در هر زمینه آموزش گفت:” ریچارد Garlick لیگ مدیر فوتبال است.

“که ما را قادر به اعتماد به نفس پروتکل هستند که با پیروی شده است.”

وی افزود: “ما به دنبال در آوردن در خود ما مستقل حسابرسی تیم بازرسی که ما مقیاس بیش از چند روز آینده که به ما توانایی بازرسی در زمینه آموزش برای شروع با هیچ اطلاع را بر اساس.”

پس از روز دوشنبه ‘پروژه راه اندازی مجدد’ دیدار با, باشگاه, ریچارد, کارشناسی ارشد, لیگ برتر ارشد اجرایی همچنین نشان داد که یک جایزه برای ارائه به عنوان برندگان به احتمال زیاد لیورپول هنوز بخشی از این برنامه است.

او گفت: “ما سعی می کنید به آن را انجام دهد مگر اینکه آن امکان پذیر نیست به دلیل نگرانی های ایمنی.”

در این دیدار باشگاه های لیگ برتر به توافق رسیدند به مرحله یک بازگشت-به-آموزش پروتکل های. و همچنین به عنوان آموزش در گروه های کوچک از بیش از پنج جلسات باید بیش از 75 دقیقه برای هر بازیکن است. اجتماعی فاصله باید رعایت شود.

اولین مرحله “توافق شده است و در حال مذاکره با بازیکنان و مدیران باشگاه پزشکان و کارشناسان مستقل و دولت”.

لیگ قبلا شناسایی شده 12 ژوئن برای مسابقات احتمالا دوباره شروع می شود اما در حال حاضر وجود دارد انتظار این نیاز به عقب رانده شود.

یک لیگ برتر بیانیه افزود: “سخت پروتکل های پزشکی از بالاترین استاندارد اطمینان حاصل شود همه را برمی گرداند به آموزش در محیط امن ممکن است.

“سلامت و تندرستی از همه شرکت کنندگان برتر لیگ را در اولویت و بازگشت امن به آموزش گام به گام روند.

“مشاوره کامل خواهد شد در حال حاضر همچنان با بازیکنان و مدیران باشگاه PFA [حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association] و LMA [لیگ مديران انجمن] به عنوان پروتکل به صورت کامل-تماس با آموزش توسعه یافته است.”

همه باشگاه های لیگ برتر انجام coronavirus آزمون در روز یکشنبه و دوشنبه و لیگ برتر را اعلام روز سه شنبه چگونه بسیاری از, اگر هر آزمون مثبت ثبت شد.

روز دوشنبه در لیگ برتر پزشکی مشاور علامت Gillett گفت که بحث را در هفته های آینده بیش از اینکه باشگاه را برای منزوی کردن در یک هتل برای 14 روز قبل از بازی از سر گرفته که در آلمان اتفاق افتاد قبل از بوندسلیگا راه اندازی مجدد.

نیز روز دوشنبه در یک نظرسنجی از 138 لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ پزشکان و فیزیوتراپیست ها یافت می شود بیش از نیمی از “نه به طور کامل درک نقش و مسئولیت و بدهی های بالقوه” در مورد بازگشت به آموزش.

  • لالیگا باشگاه های مجموعه ای برای شروع آموزش
  • باشگاه های لیگ برتر رو £340m تلویزیون بازپرداخت حتی اگر فصل رزومه
  • محدودیت در محل برای تیم آموزش تحت پروژه راه اندازی مجدد’

12 ژوئن ‘نبود تعهد شرکت’

کارشناسی ارشد پیشنهاد کرد که هر گونه پیشنهاد یک تاریخ جدید می تواند لولا پس از زمانی که تیم آغاز تماس با آموزش بیشتر در مذاکرات انتظار می رود به جای “در هفته آینده به 10 روز”.

او گفت: “12 ژوئن بود گذرگاهی; نبود تعهد شرکت و آنچه که ما نمی خواهید به انجام است که در ادامه آن را به حرکت در اطراف.

“ما می دانیم که وجود دارد یک بحث بود. این واقعا بستگی دارد هنگامی که ما می توانید شروع به تماس کامل آموزش است و ما باید یک فرایند به طریق قبل از اینکه ما می توانیم به این مرحله است. البته ما باید به انعطاف پذیر باشد.”

در مورد ایمنی از بازیکنان و کادر, کارشناسی ارشد اضافه شده: “واضح است که ما نمی ده-ریسک همه چیز است. اما من فکر می کنم آنچه ما ایجاد کرده است و بسیار محیط امن که اولین مرحله از بازگشت به آموزش.

“بنابراین امیدوارم ما اطمینان تمام بازیکنان و مدیران بر این اساس است.”

Gillett پیشنهاد کرد که اقدامات ایمنی در محل باشگاه انتظار می رود به طور طبیعی جدید برای آینده قابل پیش بینی.

“آنها ساخته شده آن را بسیار روشن است که وضعیت اجتماعی بهداشت عمومی از وضعیت این است که رفتن به تغییر بیش از شش تا 12 ماه” او گفت BBC Sport.

“صرف نظر از زمان این نوع از مکالمات ما در حال رفتن به در به دنبال ساخت همان نوع از تغییرات فرهنگی در زمینه آموزش و در فوتبالیست’ رفتارهای آیا ما باید این گفتگو در حال حاضر و یا در هر نقطه در این سال است. این مهم است که مردم درک کنند که.”

لیگ برتر به احتمال زیاد داده شده و زمان بیشتری برای تصمیم گیری زمانی که آن را امیدوار به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل پس از یوفا نقل مکان کرد و آن کمیته اجرایی نشست از 27 مارس تا 17 ژوئن.

یوفا قبلا آن را گفته می خواست لیگ را به بگویید که چه برنامه های خود بودند توسط 25 مارس به عنوان این می تواند تنها امضا شده توسط کمیته اجرایی.

آن زمان در بوندسلیگا نزدیک به پنج هفته از شروع غیر-تماس با آموزش به بازی بازی. روز پس از اعلام توسط لیگ برتر که ترک آنها را به دنبال در هر دو 19 یا 26 ژوئن.

رسمی پروتکل های ارسال شده به بازیکنان و مدیران در هفته گذشته به دست آمده و توسط بی بی سی نشان داد پرچم گوشه, خایه ها, مخروط goalposts و حتی بازی سطوح را ضد عفونی بعد از هر جلسه تمرین.

در حال انجام اقدامات شامل راهنمایی بیشتر شامل دو بار در هفته تست و روزانه قبل از آموزش پرسشنامه و دما را بررسی کنید.

نیوکاسل مدیر استیو بروس گفت: بازگشت به آموزش خواهد بود “به عنوان امن به عنوان آن را می توان” با بازیکنان پس از رسیدن در کیت و پوشیدن snoods در طول آموزش.

“این یک زمان واقعا دشوار است اما امیدوارم با این خبر که فاز یک مورد برای شروع است – و من باید استرس است که فاز یک به نظر می رسد به عنوان اگر آن را به عنوان امن به عنوان آن می شود – من مطمئن هستم که همه خوشحال خواهد شد که ما در تلاش هستیم که تلاش” او گفت NUFC تلویزیون.

“همه چیز در جای خود در جنبه های ایمنی. من هیچ مشکلی وجود ندارد و من می توانم بگویم هواداران بازیکنان و کارکنان به عنوان امن که ما احتمالا می تواند باشد.”

‘نیمی از PL پزشکان را درک نمی کنند’

بدن است که نشان دهنده پزشکان در فوتبال گفت: نیمی از لیگ برتر پزشکان و فیزیوتراپیست ها که در پاسخ به بررسی های خود را احساس نمی کنند آنها شده بود “به طور کامل و به طور موثر” مشورت در مورد بازگشت به آموزش.

نیمی همچنین گفت: آنها هنوز به طور کامل درک خود “نقش و مسئولیت و بدهی های بالقوه” در مورد بازگشت به آموزش.

این رقم حتی بیشتر در میان همتایان خود در EFL با 68 درصد از کسانی که در پاسخ به این نظرسنجی افزایش نگرانی است.

در مجموع 138 باشگاه پزشکان در سراسر بالای چهار بخش در انگلستان در پاسخ به نظرسنجی از فوتبال, پزشکی و عملکرد انجمن.

یک لیگ برتر سخنگوی گفت: “ما به طور فعال درگیر و مشورت با طیف گسترده ای از کارشناسان پزشکی در طول این فرایند به توافق فاز اول بازگشت ما به آموزش پروتکل که شامل تمام لیگ برتر باشگاه پزشکان و بهداشت عمومی انگلستان دولت و یک کراس, ورزش, پزشکی مشغول به کار است.”

چه اتفاقی می افتد ؟

  • 19 مارس: بازیکنان ممکن است بازگشت به گروه آموزشی رفاه اجتماعی فاصله پروتکل های
  • 25 مارس: Uefa مهلت لیگ به اردوی طرح برای شروع مجدد فصل
  • 1 ژوئن: دولت تاریخ برای بازگشت احتمالی از نخبگان ورزشی در پشت درهای بسته
  • 12 ژوئن: لیگ برتر در ابتدا با هدف بازگشت با اول ثابت

مسابقات قهرمانی باشگاه ها به دنبال کت و شلوار

سیمون سنگ سیاه خبرنگار فوتبال

مسابقات قهرمانی باشگاه ها از این دیدگاه امروز لیگ برتر تصمیم نیز پاک می کند و آنها را به بازگشت به آموزش تحت همان شرایط.

آنها در حال برنامه ریزی برای تست بازیکنان در روز پنج شنبه و جمعه قبل از پیش بینی بازگشت به آموزش های دوشنبه آینده است که در تاریخ مشخص شده در داستان است.

تفاوت کلیدی این است که باشگاه در حال حاضر به یک راه اندازی مجدد تاریخ 20 ژوئن.

ایده این است که به بازی در پنج روز متوالی آخر هفته و چهار midweeks در بین معنای نهایی لیگ بازی خواهد بود 18/19 ژوئیه پس از بازی آف فرمت که هنوز به تصمیم گرفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de