حریم خصوصی فکر کردند با احتیاط به برلین توسعه در سراسر کشور Covid-19 پیگیری برنامه & calls برای اتحادیه اروپا گسترده سیستم

آلمان فشار برای ایجاد یک برنامه تلفن هوشمند است که نظارت بر Covid-19 نفر در سراسر اتحادیه اروپا است. طرح خود را برای ایجاد یک سیستم در سراسر کشور در حال حاضر ابرو مطرح شده.

دولت در حال کار با توسعه دهندگان و تست به دریافت این ابزار با تکنولوژی بالا “به نقطه ای که ما می توانیم آن را به استفاده گسترده در میان جمعیت در روزهای آینده و یا هفته” سر از صدارت Helge براون گفت: رسانه های محلی در روز دوشنبه. این برنامه شده است در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی از راه های که در آن در سراسر کشور خاموش حاوی ویروس می تواند کاسته و در نهایت برداشته. دولت گفته واجب ماسک صورت در عمومی به عنوان به خوبی به عنوان یک محدودیت در مجامع عمومی نیز کمک به سرعت بخشیدن به بازگشت به حالت عادی. این مستند قرار است برای پایان دادن به در مارس 19.

تاکید کرد که این امر تنها یک راه حل کوتاه مدت برای ردیابی coronavirus موارد براون گفت که اتحادیه اروپا “قطعا” نیاز به یک بلوک گسترده سیستم. “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که وجود دارد بسیاری از برنامه های ردیابی” او استدلال کرد.

این هنوز مشخص نیست چگونه این برنامه کار می کند در آلمان و به خصوص اروپا به عنوان یک کل. جذب گسترده ای در مقیاس داوطلبانه مشارکت در چنین برنامه ای ممکن است لولا در مورد اینکه آیا کاربران احساس راحتی توزیع بیش از اطلاعات شخصی و همچنین اطلاعات در مورد مکان فعلی خود را به دولت است. آلمان تاکید کرد که هر گونه اطلاعات جمع آوری شده توسط برنامه — که به اطلاع کاربران اگر آنها در یک منطقه که در آن وجود دارد coronavirus مثبت-فردی — ذخیره نمی شود.

همچنین در rt.com اول قرنطینه در حال حاضر دیجیتال leper زنگ: چقدر آزادی انگلیسی ها حاضر به تسلیم شدن در یک جا از Covid-19 هراس ؟

این طرح به صورت یک برنامه برای پیگیری موارد در آلمان در حال حاضر تحت آتش از شک و تردید شهروندان است. به خصوص یکی از مشکوک ناظر در مقایسه با برنامه به ستاره داود که یهودیان مجبور به پوشیدن زیر هیتلر را رد و اضافه کرد که آن را “ترسناک” فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از هموطنان آلمانی ها ممکن است مایل به استفاده از برنامه.

دیگران گفت که به ظاهر خوش خیم تکنولوژی را در خدمت به عنوان یک پیشرو به بیشتر توتالیتر استفاده از کنترل از جمله استفاده از “اجباری تراشه های RFID,” برای ردیابی افراد.

کمتر توطئه فکر کاربر توییتر اشاره کرد که مفهوم عجیب و غریب به نظر می رسید برای شروع از آنجا که بخش بزرگی از خطر در افراد مسن نیست و حتی گوشی های هوشمند خود.

سنگاپور در حال حاضر توسعه یافته سیستم های مشابه که به اطلاع کاربران اگر آنها شده اند در مجاورت کسی که آزمایش مثبت برای ویروس. اما اروپا بسیار سختگیرانه تر داده ها قوانین حفظ حریم خصوصی است که می تواند جای محدودیت در آنچه که توسعه دهندگان — و دولت — مجاز به انجام است.

همچنین در rt.com بروکسل برای نجات ؟ Ursula von der Leyen هل Covid-19 ‘طرح مارشال” به عنوان بلوک است که به دور از ایران

Coronavirus ردیابی فن آوری برای اولین بار در آغوش چین که در آن شیوع آغاز شد. برنامه های چینی با استفاده از کدهای QR برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد یک فرد سلامت و سفر تاریخ است.

اگر بلوک اتخاذ یک برنامه آن را علامت گذاری قابل توجهی به نوبه خود در اطراف از اروپا هر-مرد-برای-خود رویکرد به بحران بهداشت و درمان تا کنون. ایجاد یک جبهه متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر به اثبات رسیده است بسیار دشوار است برای بروکسل. قصد دارد به ارائه کمک های اولیه به آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر در اثر تنش ها میان بهتر کردن کشورهایی مثل آلمان و هلند. بحث در مورد کاستن از مرز محدودیت نیز گزارش جلسه مقاومت است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im