دولت می تواند اجرا از زندان مکان در دو سال به دلیل سخت تر محکومیت اقدامات و یک درایو به استخدام 20,000 افسران پلیس, هزینه های watchdog هشدار داده است.

وزرای شکست خورده اند برای ارائه یک وعده داده شده از 10 ، 000 مکان های جدید گزارش دفتر حسابرسی ملی (NAO) گفت.

همچنین عدم ارائه “امن و مناسب و معقول” زندان های سراسر انگلستان و ولز گزارش یافت می شود.

وزارت دادگستری گفت: “همیشه باید به اندازه کافی زندان مکان”.

در سال 2016 اعلام خواهد ساخت 10,000 زندان مکان ظرف چهار سال – اما تا کنون آن را تنها به اضافه شدن 200 با 3,000 مکان هنوز هم تحت ساخت و ساز.

گزارش NAO گفت: برنامه سازی به تعویق افتاد, به دلیل عدم توافق در مورد بودجه.

  • چقدر خطرناک است و زندگی در داخل زندانهای ما?
  • بوریس جانسون جنایت وعده crunched

در حال حاضر وجود دارد بیش از 83,000 مردم قفل شده – و شماره هوا را افزایش دهد.

این گزارش گفت: تجزیه و تحلیل توسط وزارت دادگستری (عدلیه) نشان داد که از اکتبر سال 2022 تقاضا برای زندان مکان می تواند شروع به افتادن عرضه به عنوان افزایش افسر پلیس اعداد منجر به مجرم بودن ،

بیشتر فشارهای انتظار می رود به دلیل صدور حکم اصلاحات با جدی ترین مجرمین هزینه های دیگر پشت میله های زندان.

وزیران را اعلام کرد £2.5 میلیارد زندان برنامه سازی اما NAO گفت: هیچ جدول زمانی تعیین شده است و از 10 ، 000 مکان هایی که آنها دوباره وعده داده شده ممکن است به اندازه کافی برای نگه دارید تا با انتظار افزایش جمعیت زندان.

ایمنی ضعیف در ‘رکورد’

این گزارش همچنین انتقاد از شرایط زندان با ایمنی ضعیف رسیدن به “میزان” و “بزرگ تعمیر و نگهداری کارهای عقب افتاده”.

آن یافت می شود بیش از 40 درصد از بازرسی زندان بودند و تاریخ به عنوان “فقیر” و یا “به اندازه کافی خوب” برای ایمنی در پنج سال گذشته.

NAO به نام در این زندان خدمات به منظور توسعه یک استراتژی بلند مدت برای ارائه زندان بودند که “برای هدف مناسب”.

این MoJ گفت: آن را به رسمیت شناخته شده نیاز به سرمایه گذاری در تعمیر و نگهداری و ایمنی و متعهد به صرف £256 m بیشتر به انجام پیشرفت های بیش از سال آینده.

در ضمن یک گزارش جداگانه و گفت: شد از دست دادن ایمان در نظام عدالت کیفری به دلیل احتمال مجرم بودن به عدالت به ارمغان آورد آنقدر باریک است.

قربانیان “rumbled” که پلیس نیست و باید از این ظرفیت به منظور بررسی و مردم مواجه کد پستی قرعه کشی در چه موارد برخورد با او اعلیحضرت بازرسی از پاسبانان و آتش نشانی و خدمات امداد و نجات یافت.

یک مظنون متهم شد فقط در 7.8 درصد از جرایم ثبت شده در انگلستان و ولز در ماه مارس 2019 از 9.1 درصد در سال گذشته در حالی که بسیاری از جنایات بسته به این دلیل که قربانی را پشتیبانی نمی کند دادستان رز به 22.6% از 20%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im