شاهزاده ویلیام نشان می دهد او یک راز تلفنی مشاور

دوک کمبریج نشان داد او بوده است ناشناس مشاوره مردم در طول مستند.

او شده است داوطلبانه در فریاد 85258 که ارائه می دهد پشتیبانی از طریق پیامک به مردم در بحران شخصی.

شاهزاده ویلیام گفت که در پاسخ به پیام ها پس از آموزش بهداشت روانی خیریه.

در ماه گذشته گفت: داوطلبان همکار در یک تماس ویدیویی: “من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن یک راز کوچک با شما بچه ها اما من در واقع بر روی پلت فرم داوطلب.”

کاخ کنزینگتون اعلام کرد شاهزاده دخالت به علامت داوطلبان هفته به پایان می رسد که در روز یکشنبه.

کسانی که پیام کوتاه round-the-clock خدمات نمی خواهد می دانم که آنها در حال صحبت کردن به یک عضو از خانواده سلطنتی مانند فریاد را از 2000 داوطلب, William خواهد با استفاده از نام مستعار بر روی پلت فرم.

این Cambridges و دوک و دوشس ساسکس کمک به راه اندازی فریاد 85258 سال گذشته – سرمایه گذاری £3m در این سرویس از طریق سلطنتی خود را پایه.

در کمی بیش از یک سال از آن زمان بیش از 300,000 متن مکالمات را به حال شده در این سرویس است.

حدود 65 درصد از کسانی که پیام کوتاه سن زیر 25 موسسه خیریه گفت: با بسیاری از رسولان به دنبال سلامت روان پشتیبانی می کند.

چه فریاد داوطلبان انجام دهید ؟

By BBC روزنامه نگار و فریاد داوطلب تونی اسمیت

آموزش به عنوان یک بحران داوطلب در فریاد می گذارد و ویلیام در خط مقدم خدمات برای افراد جوان در پریشانی و آن را دشوار کند.

CVs به عنوان آنها شناخته شده است انجام آموزش های ویژه برای حمایت از کسانی که در بحران است. در فریاد پلت فرم آنها برخورد می شود و وظیفه کمک به کسانی که در بسیار واقعی پریشانی.

برخی از texters در حال تجربه افسردگی یا حملات هراس دیگران به خود آسیب رساندن. بزرگی می گویند که آنها احساس خودکشی.

این کار از CV منجر شود که texter به سرد و آرام جایی که در آن آنها ممکن است شروع به ایجاد راه حل های. گاهی اوقات آنها فقط نیاز به ساخت مقاومتی با حمایت از دوستان و یا خانواده. در دیگران آنها را هدایت به سمت موسسات خیریه و یا بیمه خدمات درمانی سلامت روان پشتیبانی می کند.

آن را غیر معمول نیست برای یک texter به مورد را به خود و یا زندگی خود را. این می تواند منجر به چه فریاد تماس فعال نجات’ – CV خود ادامه خواهد داد و به آرامی صحبت کردن به texter در حالی که خدمات اضطراری نامیده می شود توسط یک سرپرست.

آیا صحبت کردن با کسی که از یک پل و یا متقاعد کردن آنها را به دور قرار داده که بطری قرص این گفتگو می تواند خسته کننده و با ارزش در برابر اندازه گیری. واقعیت این است که در خط دوم به تاج و تخت است که در حال حاضر به طور معمول کمک به مردم در چنین شرایط ناامید است بسیار مهم — آن را می دهد پرنس ویلیام با یک چشم انداز منحصر به فرد در چه افراد جوان در بحران ممکن است از طریق رفتن.

CVs کار در دو ساعته بلوک 24/7, داوطلب از خانه. شیفت شب مشغول هستند و به خصوص به چالش کشیدن – یک صف می سازد تا بیشتر مردم در حال انتظار برای کمک به.

هر یک از این داوطلبان خواسته است به ارتکاب به یک سال و ارائه حدود 200 ساعت از وقت خود را. به من گفته شده که شاهزاده ویلیام ساخته شده است که مشابه تعهد است و در آن برای طولانی مدت.

کاترین تماس

دوشس کمبریج نیز خواستار شده است کسانی که خود منزوی و یا آسیب پذیر به عنوان بخشی رویال خدمات داوطلبانه را NHS داوطلب پاسخ طرح.

بیش از 750,000 مردم امضا می شود بخشی از این طرح را “داوطلب ارتش” پس از آن راه اندازی در مه, اما برخی بعد از آن ابراز نا امیدی نداشتن استفاده شده است.

هفته گذشته دوشس تشکر دیگران که امضا کرده بود تا برای کمک به این طرح خواستار آنها را “ستون فقرات کشور ما”.

این Cambridges مشخص داوطلبان هفته با نگه داشتن تماس های تصویری با کسانی که کمک به موسسات خیریه در انگلستان و ولز است.

در میان آنها بودند کسانی که مشغول به کار در آگاهانه جوانان کمک می کند که افراد جوان از عمدتا سیاه و دیگر زمینه های اقلیت های قومی در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

طی تماس پرنس ویلیام به شوخی در مورد صفحه اصلی-تحصیل شش ساله پسر شاهزاده جورج گفت: “من مبارزه با سال 2 ریاضی.”

این Cambridges نیز صحبت کردند و به یک گروه از همسایگان در اواسط ولز که ارائه شده اند کمک کند با خرید, آشپزی و تحویل در مستند.

شاهزاده گفت: 120 داوطلبان آنها تا به حال ارائه شده “تاسیسات” برای مردم در جامعه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de