دوک یورک را فراهم کرده است “صفر همکاری” بیش از جفری اپستین قاچاق جنسی درخواست دادستان نظارت بر این تحقیقات گفته است.

وکلای او شده اند تماس گرفته توسط دادستان و FBI که می خواهد به مصاحبه او با توجه به ما وکیل جفری برمن.

شاهزاده اندرو گفت: او را نمی بیند و یا مشکوک و هر گونه رفتار مشکوک در هنگام بازدید از اپستین خانه.

کاخ باکینگهام گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر بیشتر است.

آن گفت: این موضوع در حال رسیدگی شاهزاده تیم حقوقی.

محکوم به ما مجرم جنسی اپستاین در زمان زندگی خود را در یک سلول زندان در ماه اوت در سن 66 در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

  • توضیح داد: که جفری اپستین?
  • گاهشمار: شاهزاده اندرو لینک کلیک کنید برای اپستاین

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در خارج اپستین نیویورک عمارت آقای برمن گفت: “تا به امروز شاهزاده اندرو ارائه شده صفر همکاری است.”

شاهزاده در ماه نوامبر اعلام شده بود که او به پله از وظایف سلطنتی برای “آینده قابل پیش بینی” به دلیل اپستاین رسوایی تا به حال تبدیل شدن به یک “اختلال عمده” به خانواده سلطنتی.

در آن زمان او گفت که او “مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون”.

وکیل برای اپستین قربانیان است پس گفت: او قصد دارد برای به خدمت احضاریه برای شاهزاده به سوال زیر سوگند.

اندرو اطلاعیه در مورد سلطنتی نقش به دنبال سخنان BBC Newsnight مصاحبه.

او متهم فاقد همدلی برای اپستین قربانیان و عدم نشان دادن پشیمانی بر دوستی خود را با خوار سرمایه.

در این مصاحبه گفت: “نظر دادن شواهد تحت سوگند “اگر فشار آمد به پرتاب و مشاوره حقوقی بود به انجام این کار”.

ویرجینیا Giuffre که ادعا می کند اپستاین قاچاق او گفت: در یک چشم انداز مصاحبه که او “وحشت زده و شرمنده” با اتهام برخورد جنسی با شاهزاده اندرو در سال 2001.

پس از آن به نام ویرجینیا رابرتز او 17 زمانی که او می گوید: او رفت و به ولگرد کلوپ شبانه در لندن با شاهزاده اپستاین و اپستین پس از آن-دختر Ghislaine ماکسول.

او ادعا می کند که در ماشین در حال بازگشت از باشگاه Ms ماکسول به او گفت که او تا به حال به “آیا برای اندرو آنچه که من برای جفری” که یک جنسی حادثه دنبال کرد.

شاهزاده اندرو قاطعانه رد هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با ویرجینیا Giuffre و می گوید هر گونه ادعای خلاف است نادرست و بدون پایه و اساس است. او گفت که او هیچ خاطره ای از همیشه او نشست.

شاهزاده اندرو به همراه ملکه به کلیسا در نزدیکی Sandringham در اوایل این ماه.

این ملکه را در اولین حضور عمومی پس از دوک و دوشس ساسکس نشان داد که داده های خود را والاحضرت عناوین – و اولین بار شاهزاده تا به حال دیده شده است و با مادر خود را پس از هفته و پس از Newsnight مصاحبه.

‘در حال حرکت رو به جلو’

دادستان آقای برمن صحبت شد در یک رویداد برای ترویج یک قانون جدید است که باعث می شود آن را آسان تر برای قربانیان به شکایت بیش از سوء استفاده در دوران کودکی.

قبل از اینکه در مورد خواسته شاهزاده اندرو با او صحبت در مورد پیشرفت از بررسی و گفت که به دنبال امکان “توطئه گران” که تا به حال مشغول به کار در کنار اپستاین گرداندن مراکز فساد دختران برای سرمایه گذار را ارضاء جنسی.

“جفری اپستین نمی توانست انجام آنچه او آن را بدون کمک از دیگران و من می توانم به شما اطمینان دهم که این تحقیقات در حال حرکت است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im