در حالی که شاهزاده اندرو وکلا مدعی هستند که او را در ارائه کمک به ما در تحقیقات مربوط به متوفی فیلم جنایی جفری اپستین ما وکلای مدافع می گویند او تلاش برای “به دروغ به تصویر بکشد” خود را به عنوان تعاونی.

جنگ لفظی بین شاهزاده اندرو و وزارت دادگستری ایالات متحده پرسیده شده است در سبک دراماتیک. ماه پس از آمریکا در نیویورک ناودان سلطنتی برای ارائه “صفر همکاری” با اپستاین بررسی اندرو تیم حقوقی را در روز دوشنبه این ادعا که دوک یورک به طور داوطلبانه خود را به عنوان یک شاهد “در حداقل سه نوبت” در این سال و متهم وزارت دادگستری “به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک های ارائه شده است.”

همچنین در rt.com شاهزاده اندرو ادعای او شده است تلاش برای کمک به در اپستاین پروب اما ما از مقامات می خواهید تبلیغات’ به جای شواهد

اما با توجه به نیویورک دادستان جفری برمن شاهزاده دروغ است.

“امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری” با اپستاین بررسی برمن نوشت. “شاهزاده داده نشده است مصاحبه با مقامات فدرال بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت است که او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه.”

“ما درهای باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او” برمن به پایان رسید.

اندرو ادعا می کنند که او به طور داوطلبانه خود را به عنوان یک شاهد آمد در میان گزارش هایی که از او شده بود احضار DOJ برای پاسخ به سوالات در انگلستان در مورد رابطه اش با اپستین که به کشته شدن خود را در شرایطی مشکوک در سال گذشته در نیویورک سلول زندان. باید اندرو رد احضار او به طور بالقوه می تواند احضار به فرد برای بازجویی.

همچنین در rt.com جدید اپستاین سری نمی ناخن VIPs اما مهم نیست که اگر قربانیان خود را مورد آزار قرار گرفته بودند توسط رئیس جمهور & شاهزادگان و یا فقط با مردان است ؟

اپستاین متهم شده بود در سال 2005 از یک مناجات از جنایات جنسی مربوط به دختران زیر سن قانونی اما pled گناه به تنها دو جزئی اتهامات و خدمت تنها یک سال در حداقل امکانات امنیتی. اما در زمان مرگ او در سال گذشته میلیاردر جنسی آفت شد و در انتظار محاکمه به صورت قاچاق “ده” از افراد زیر سن قانونی ،

شاهزاده اندرو بود پرکار کاردانی از اپستاین و متهم شده است که از داشتن رابطه جنسی با یک دختر نوجوان را به او ارائه شده توسط اپستین. او قاطعانه رد اتهام و هنوز هم حفظ او اصلا به یاد نمی نشست قربانی – حتی پس از سی Newsnight امیلی Maitlis تولید یک عکس از جفت با هم در طول یک فاجعه مصاحبه سال گذشته است.

با وجود ابری از سوء ظن بیش از اندرو و با وجود این ما در وزارت دادگستری احضار او را برای مصاحبه در انگلستان دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که تا هنوز وجود دارد “هیچ” برنامه ای برای استرداد سلطنتی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de