اولیه به تعویق افتاد به نیویورک Covid-19 تلفات جهش توسط 209 در یک روز و تعداد موارد انفجار گذشته 50,000

مرگ و میر از این Covid-19 عفونت در نیویورک افزایش 209 روز شنبه در حالی که تعداد افراد آلوده به این ویروس افزایش به 52,318. دولت ریاست جمهوری اولیه نیز تحت فشار قرار دادند تا ژوئن.

فرماندار اندرو کومو اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که در مجموع 728 نفر در نیویورک در حال حاضر فوت به علت بیماری. تعداد موارد تایید شده نیز رسید گذشته از 50000 نقطه عطف آن را به عنوان مشخصی توسط 7,683 در روز جمعه در مجموع 44,635. این افزایش نشان دهنده 17 درصد پرش در روز قبل را رقم بزند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز قبل از آن که او با توجه به اعمال قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در تلاش برای سرکوب این بیماری است.

فرماندار کومو گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است ساخت و ساز از چهار اضافی موقت سایت بیمارستان در شهر نیویورک که دولت را تقویت تامین تخت بیمارستان توسط 4,000. او نیز نامیده می شود در داروخانه ها شروع به تحویل داروها به خانه ها رایگان.

نیویورک اختصاص حدود یک سوم از مرگ و میر و نیمی از موارد شناخته شده Covid-19 در ایالات متحده است.

کومو نیز در این کنفرانس مطبوعاتی اعلام کند که او تعویق انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه از آوریل تا ژوئن با توجه به شیوع.

“ما شده اند و این ویروس از یک روز. ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که این ویروس می کند” کومو گفت: مونتاژ رسانه ها. “شما برنده نیست در دفاع. شما برنده شدن در جرم. شما باید پیش از این.”

روز شنبه نیز شاهد دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اعلام اهدای 250,000 محافظ ماسک صورت برای شهر نیویورک که در آن بین دولتی سازمان مقر آن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im