Bob Iger پله به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی پس از تبدیل این شرکت در طول 15 سال در راس آن. هر کس از عصبانی جنگ ستارگان طرفداران به پروژه Veritas’ جیمز اوکیف در نظر گرفتن اعتباری پس از انتشار.

Iger باقی خواهد ماند به عنوان رئیس اجرایی تا زمانی که قرارداد خود را تا پایان سال 2021 به تدریج انتقال مسئولیت های خود را به جانشین او در حالی که حفظ کنترل از طرف خلاق دیزنی. مدیر عامل جدید باب Chapek شده است با شرکت 27 سال و قبلا زد “تجربیات و محصولات” تم پارک ها و کشتی های کروز – نقشی که او در آن نظارت دیزنی گسترش در چین و نزدیک به دو برابر شدن دیزنی کروز کشتی ناوگان.

“با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و ادغام Twenty-First Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید,” Iger گفت: در روز سه شنبه.

قضاوت با واکنش های بسیاری از مردم متقاعد نشد. تب گمانه زنی swirled در مورد اینکه چرا Iger ترک شد تا به طور ناگهانی. قرارداد خود را به تازگی تمدید شده است و دیزنی انجام شد جریمه مالی هر یک ممکن است فکر می کنم از Iger خلاق تصمیم گیری.

چند نفر پیشنهاد Iger برنامه ریزی شده بود برای پرش به 2020 دموکراتیک اولیه در حال حاضر که گله – در یک نقطه وجود دارد بیش از دو دوجین نامزد – تا به حال به طور قابل توجهی نازک. این بود دلیل دیزنی رفته بود همه در برای سینمایی wokeness?

دیگران فکر می کردند که Iger شد پله پایین در شرم بیش از ظروف سرباز یا مسافر او از جنگ ستارگان (دیزنی خریداری لوکاس فیلم در سال 2012) و دیگر محبوب فرانچایز های کشیده شده توسط این شرکت در چپ سیاسی رانش.

محافظه کار muckraker جیمز اوکیف به نظر می رسد در نظر گرفتن اعتبار برای Iger خروج اشاره به پروژه خود را Veritas تا به حال به طعنه فصل دیگری در آن “افشای ABC” سری به رها چهارشنبه. ABC متعلق به دیزنی است. در حالی که آخرین Veritas تصویری در مورد ABC نگران کنار گذاشتهشدن گزارش خوبی متصل پدوفیلیا جفری اپستین این هفته است که ظاهرا مورد مربوط به انتخابات دروغ.

هنوز هم دیگران پیشنهاد او از رفتن به زندان با قرار دادن او در جایی بین جفری اپستاین و فقط به جرم رابطه جنسی آفت Harvey Weinstein. بازیگر Paz de la Huerta طرح دعوی در دادگاه در برابر Weinstein اضافه شده Iger به شکایت خود در سال گذشته و استدلال خود تصمیم گیری مجاز Weinstein را شکار.

Iger پست-دیزنی طرح اعلام نشده است اما همیشه قابل اعتماد برایان Stelter از سی ان ان ساخته شده است یک نقطه از زدودن سیاسی شایعات.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im