‘آماده سازی برای نبرد’: 57yo Holyfield آتش سوزی هشدار جدید آموزش تصویری به عنوان صحبت از باز گشت مبارزه در مقابل تایسون جمع آوری سرعت

Evander Holyfield است که به دنبال در شخص شکل که او در قطار با Wladimir Klitschko پیش از بوکس باز گشت و ممکن است نمایشگاه مبارزه با همکار میدانی جانباز ‘آهن’ مایک تایسون.

شما ممکن است بخشیده شود برای فکر کردن شما می خواهم از خواب بیدار شده تا در اوایل 1990s امروز صبح اما سابق بلامنازع قهرمان سنگین وزن Holyfield و مغبون حلقه رقیب تایسون واقعا در حال ادامه حرکت به سمت یک امکان مبارزه – و هر دو هجوم زیست شناسی قضاوت قابل توجه شکل آنها در 57 و 53 بود.

Ex-قهرمان Holyfield شده است پناه در ورزشگاه با همکار حلقه-افسانه Klitschko شده و چشمگیر ویدئو به توییتر نشان دادن برخی از سرعت رعد و برق بر روی پد, پرش, نیمکت-فشار دادن وزن و menacingly پرتاب یک جراحی زنجیره ای در اطراف گردن خود را.

‘واقعی معامله بالا-fived Klitschko و سابق light-heavyweight champ Antonio Tarver بود که برگزاری این پد در تمرین مونتاژ که آنها trailed: “تیم Holyfield آماده شدن برای نبرد.”

تایسون نیز ارسال به روز رسانی های ویدئویی آماده سازی خود برای باز گشت – آخرین آمد که در روز چهارشنبه این هفته به عنوان او به نظر می رسد در پاره پاره بیماری است.

همچنین در rt.com ‘مبارزه با روح مائو’: مایک تایسون نشان می دهد شگفت انگیز بدن & وحشتناک سرعت در باز گشت تصویری

و او قطعا نیست مخالف به دامن زدن به شعله های آتش از چه بزرگ یک رویداد یک مسابقه برگشت با Holyfield می تواند گفتن TMZ: “گوش من نمی دانم اگر من و Evander در حال رفتن به دریافت در حلقه اما این امر می تواند بسیار جذاب برای امور خیریه.

“شما می توانید تصور کنید که من و او را در حلقه با هم به عنوان قوس دشمنان انجام آن برای بشریت از مردم و برای مردم کمتر خوش شانس از خودمان است. چه خواهد بود ؟ “این چیزی است که هرگز انجام شده توسط هر سرگرم کننده و یا هر شکل ورزش در تاریخ ورزش است.”

در حالی که تایسون v Holyfield به خوبی می تواند در آثار دیگر مبارزان نیز پوشش تا به فریاد در baddest مرد در این سیاره از جمله سابق UFC قهرمان Andrei Arlovski.

همچنین در rt.com ‘یک دور بوکس یک دور MMA’: سابق سنگین وزن UFC قهرمان Andrei Arlovski چالش های مایک تایسون برای تغییر سبک در حلقه بازگشت

در ضمن زمان قهرمان سنگین وزن آنتونی جاشوا می گوید او می خواهم عشق را به تایسون در حلقه. تایسون شده است AJ قهرمان و بریت قرار می دهد و او را در کنار محمد علی به عنوان بزرگترین در تمام دوران است.

“برای هر کس دیگری است ‘گشت’ اما برای او این است که فقط به آنچه او می کند او یک جنگنده” گفت: Joshua.

“او احتمالا فقط یک کمی استراحت هر کس دیگری فکر ‘oh my God, مایک تایسون گشت’.

“اما تایسون است که احتمالا فقط در فکر این است آنچه که من انجام می دهم, من به عنوان یک جنگنده با طبیعت’.

“اگر او پشت در حلقه پس من دوست دارم به آن را ببینید من قطعا یکی از بینندگان که برای اطمینان حاصل کنید.

“او مرد زمانی که من در حال رشد بود تا من به تماشای او در یوتیوب.”

همچنین در rt.com ‘من’: مایک تایسون teases باز گشت به عنوان قهرمان سابق نشان می دهد مهیب با سرعت و قدرت در Instagram مونتاژ (VIDEO)

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de