لیگ برتر مطمئنا تعظیم به اجتناب ناپذیر و به حالت تعلیق در فصل بعد از چلسی & آرسنال coronavirus موارد

لیگ برتر انگلیس به نظر می رسد مجموعه ای برای تعظیم به اجتناب ناپذیر و تعلیق تمام مسابقات پس از چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi شد اولین فوتبالیست در لیگ به تست مثبت برای coronavirus.

کل چلسی تیم ملی فرستاده شد به 15 روز از خود انزوا پس از Hudson-Odoi 19 ساله تایید شد به عنوان آلوده با Covid-19 گم شده و پس از آموزش در آغاز این هفته است.

این خبر به دنبال تنها چند ساعت پس از زرادخانه گزارش شده است که خود را مدیر باکاری سانیا بود قرارداد این ویروس.

همچنین در rt.com آرسنال Arteta تست مثبت برای Covid-19 وادار تیم فوتبال را به خود انزوا

Arteta قرار داده است خود را در قرنطینه و هر توپچی کارکنان و بازیکنان که تا به حال تماس با او یکسان انجام می شود.

در جای دیگر لستر سیتی باید سه بازیکن خود منزوی پس از آنها نمایش داده می شود coronavirus-نوع علائم مدیر برندان راجرز گفت: در روز پنج شنبه.

منچستر سیتی در فرانسه مدافع بنیامین Mendy نیز خود جدا بعد از یک عضو خانواده مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس.

روز جمعه صبح اورتون شد آخرین باشگاه به آسیب دیده اعلام کرد که تمام تیم رفته بود به خود انزوا پس از یک بازیکن نمایش داده می شود علائم consitent با Covid-19.

لیگ برتر به تعویق افتاد آرسنال برای بازی با برایتون در روز شنبه هر چند که هنوز شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در چلسی ثابت با توجه به بازی می شود در همان روز در مقابل استون ویلا.

تنها دیگر در لیگ برتر بازی برای قربانی به شیوع کروناویروس تا کنون آرسنال برخورد با منچستر سیتی در اوایل این هفته.

که گام در نظر گرفته شد و پس از آن پدید آمده است که صاحب زرادخانه های اخیر مخالفان یونانی تیم Olympiacos, تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در ایتالیا, کل تیم یوونتوس است که در قرنطینه پس از مدافع Daniele Rugani تایید شد به عنوان داشتن بیماری; همان است که اتفاق می افتد در رئال مادرید که در آن یک بازیکن در باشگاه تیم بسکتبال قرارداد این بیماری است.

همچنین در rt.com کل رئال مادرید تیم فرستاده شده به کروناویروس قرنطینه به عنوان پایگاه آموزش قفل شده زیر را تست مثبت – گزارش

در سراسر اروپا لیگ هستند که به حالت تعلیق در حالی که در امریکا NBA, NHL, MLB و MLS باید تمام متوقف فصل خود را.

به عنوان Covid-19 موارد رویکرد 600 در انگلستان و تیم ها و بازیکنان در صورت افزایش اختلال و نگرانی برای سلامت همه کارکنان و طرفداران لیگ برتر تحت فشار افزایش می یابد به دنبال کت و شلوار.

هر گونه تعلیق خواهد بود بی سابقه بود و به ناچار شامل درد مالی میان عدم قطعیت است. این ‘چرایی’, ‘چه’ و ‘چگونه’ خواهد بود.

اما در نور اخبار از آرسنال و چلسی, لیگ برتر, این موضع قطعا تغییر خواهد کرد در روز جمعه جلسه اضطراری – برای این به طور فزاینده ای نگران کننده بار برای ورزش و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im