لیگ برتر به بازگشت در تاریخ 17 ژوئن به عنوان حاکم شانزه منچستر سیتی چهره آرسنال پس از سه ماه مستند

منچستر سیتی و آرسنال را در مجموعه ای برای راه اندازی مجدد لیگ برتر در صفحاتی دوباره مرتب نسخه اول بازی لغو شد در انگلستان به دلیل COVID-19 با 20 باشگاه گفت: به توافق در اصل در روز پنج شنبه.

شفیلد یونایتد که در زمان بخشی در آخرین سطح بالا انگلیسی, ثابت بازی های برگزار شده در ماه ژوئن بیش از 70 سال پیش نیز در سفر به گذشت استون ویلا به عنوان بخشی از دو بازی اول قبل از اینکه یک دور کامل از وسایل برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته از ماه ژوئن 19-21.

باشگاه هنوز به طور کامل تایید برنامه اما باید اختصاص داده شده به راه اندازی مجدد پس از رای گیری برای بازگشت به تماس با آموزش های این هفته است.

باید با برنامه پیش بروید آن را داشته اند بیش از 100 روز پس از ویلا از دست داد 4-0 به لستر سیتی در مارس 9, چهار روز beforethe لیگ برتر متوقف شد که شیوع بیماری در بریتانیا بدتر شده است.

همچنین در rt.com ‘نگرانی های مناسب در سراسر هیئت مدیره’: لیگ برتر مهاجم صحبت می کند به عنوان لیگ برتر را اعلام کرد بازگشت به آموزش (تصویری)

آرسنال مربی باکاری سانیا را از عفونت با این ویروس باعث به تعویق افتادن از سمت خود سفر به برایتون آخر هفته زیر و موجب تعلیق لیگ فقط به عنوان فراری رهبران لیورپول شد و در آستانه پیروزی خود را به عنوان برای اولین بار پس از سال 1990 است.

قرمز می تواند مهر و موم جایزه در اولین بازی برگشت باید دوم قرار شهر از دست دادن در صفحه اصلی به توپچی اما 25 نقطه در صدر جدول به معنی خود را به عنوان پیروزی است کمی بیش از یک تشریفات.

همچنین در rt.com لیگ برتر را ‘پروژه راه اندازی مجدد برنامه های صورت بیشتر موشکافی به عنوان برایتون دیدن سومین بازیکن تست مثبت برای coronavirus

کریس وایلدر تیغه های خود را ادامه خواهد داد چالش برای اروپا جای گرفته می شود در یکی دیگر از قطعه ای از فوتبال تاریخچه زمانی که آنها میزبان استوک در ژوئن 14, 1947 – آخرین سطح بالا عمل در ماه ژوئن.

آزمایش دقیق و اقدامات در حال حاضر در محل در همه باشگاه ها به عنوان بخشی از پروژه راه اندازی مجدد است که تولید 12 نتایج مثبت برای COVID-19 از مجموع 2,752 آزمون.

همچنین در rt.com ‘رومی فوق العاده بوده است’: چلسی زنان lynchpin تحسین آبراموویچ را برای حمایت از باشگاه و سرپرستان در طول coronavirus بحران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de